Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: Jak ryj nie wyjściowy to nawet sesja za parę k nie pomoże. No ja jako przeciętniak który uwolnił się z tego bagna ( znajomy fotograf mi cyknął parę fotek z psem) 2 lata temu poznałem swoją różową tam. Nie mniej i tak to do czasu trafienia na nią to było takie grzebanie w śmietniku.
@serek_heterogenizowany:
To ja ogólnie jestem totalnie niefotogeniczny i ciężko mi zrobić dobre zdjęcie, zwłaszcza aparatami o niskiej ogniskowej. Na jednych wyglądam jak troll, a na innych jak model.
Odkryłem, że względnie dobre zdjęcia mi wychodzą w lustrze powiększającym- takim kosmetycznym na przykład i polecam poeksperymentować.
@Errad: Kurde ile bym dał żeby mieć telefon z optycznym zoomem, obecnie wybieram albo zdjęcie względnie dobrej jakości bez przybliżenia albo zdjecie wyglądające jak gówno z zoomem cyfrowym ale lepszym kształtem twarzy ehh

Musze wygrzebać stary aparat cyfrowy, on miał zoom optyczny to moze cos zdziałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@serek_heterogenizowany: nie, w jednym foto tylko obróciłem nieco obraz ale żadnych filtrów nie dodaję. Fotę mam jedną w trybie portretowym . Dwie mam "pozowane np. siedzę z drinem i zegarkiem widocznym xD, jedno między blokami (to w trybie portretowym) po 18 jak słońce zachodzi, jedno selfie i jedno związane z hooby (na moturze)