Wpis z mikrobloga

@wojmad: Możesz być mistrzem strategii ale jak nie masz czym strzelać to nic nie zdziałasz. On jest teraz cwaniak bo nic od niego nie zależy i może sobie krytykować i zbijać potencjał polityczny czy Youtubowy czy jaki tam chce. Wiem, że ma doświadczenie ale poza doświadczeniem ruscy najczęściej zgłaszają przecież problemy z zaopatrzeniem.
Swoją drogą jestem ciekaw jakby sobie Girkin poradził jako dowódca wojsk rosyjskich na ukrainie.


@wojmad: On jest "idealistą" (w kacapskim tego słowa znaczeniu), poradziłby sobie gorzej. Rosyjskie wojsko walczy dla podtrzymania reżimu Putina i obecnego systemu władzy w Rosji, z tego wynika duża część debilnych decyzji. Reszta problemów wynika z niewydolności tego systemu i ograniczonych zasobów.
Tymczasem Girkin sobie myśli, że on to by wszystkim pokazał jak się macha szablą za
@wojmad: Girkin zdaje sobie sprawę z ogromu rosyjskiego złodziejstwa i korupcji. Ale to że prawidłowo zidentyfikował symptom, nie oznacza że potrafi wyleczyć chorobę. Problemy Rosji pamiętają jeszcze cara a może i Złotą Ordę i nie wyeliminowały ich ani rewolucja, ani industrializacja, ani internet. Uznaj mnie za sceptyka.