Wpis z mikrobloga

Ah te urojenia faszystow z wykopu, jak cos powiesz, ze ukraina #!$%@? daje rade ze sprzetem zachodniego swiata, to oczywiscie jestes OMUCA, bo ukraina walczy dzielnie jak lew z piesnia na ustach i szlachetnym sercem, wiec wkrotce wygra starcie. Co z tego, ze front od roku czasu zasluguje na miano wojny okopowej. Bachmut zostal podbity? Aaaa co tam hehehe miasto male orki podbijaly rok. Dron zrzucil bombe na oddzial rosjanow? Ooo juz holota sie wycofuje, wojna wygrana bedzie za momencik. No tak, poczekamy jeszcze sobie troche, a na ten moment jak to bywa wsrod ludu, ktory swietuje wszystkie przegrane powstania i heroicznie macha szabelka - utopic ziemie w krwi swojej, a gospodarke zagrzebac.

#wojna #ukraina
Pobierz Desire22 - Ah te urojenia faszystow z wykopu, jak cos powiesz, ze ukraina #!$%@? daje...
źródło: 111
  • 58
@Desire22: nie no #!$%@?, dziękujemy za twoje analityczne mądrości i przemyślenia, leć szybko do ukraińskiego parlamentu i im przedstaw ten projekt bo najwidoczniej jeszcze nie dokonali tak głębokiej analizy sytuacji. Napisz nam koniecznie więcej co o tym wszystkim sądzisz, każdy jest ciekawy
idź, siądź na kibel, to co wyprodukujesz będzie miało większą wartość niż twoje przemyślenia :D a sorry, przykro mi, że wspomniałem tak obce ci urządzenie, zapomniałem że chadzasz za chałupę :D


@Evzen_Huml: I niech ten cytat zostanie w stosunku do twojej odpowiedzi xD
@Desire222 jak się nic nie zmieniło? ukraina odzyskała mase terenów, wytrzymała zimowa ofensywę rosjan i teraz zacznie działać nowymi batalionami utworzonymi na wzór natowski. taki bystry obserwator i nie zauważył?

oczywiście kretyni z nato o tym nie wiedza i przekazują f16 xD ciekawe dlaczemu xD ale powtarzaj tam sobie ze nic sie nie zmieniło, może zdążysz uwierzyć, tak jak w 2 armie świata.
@kkeE: pomijając fakt, że op to onuca, sam czasem zaglądam na liveuamap oblukać postępy i front stoi w miejscu. Zmienia się jedynie nażyźnienie truchłem, złomem i amunicją gleby w pasie walk.