Wpis z mikrobloga

Ah te urojenia faszystow z wykopu, jak cos powiesz, ze ukraina #!$%@? daje rade ze sprzetem zachodniego swiata, to oczywiscie jestes OMUCA, bo ukraina walczy dzielnie jak lew z piesnia na ustach i szlachetnym sercem, wiec wkrotce wygra starcie. Co z tego, ze front od roku czasu zasluguje na miano wojny okopowej. Bachmut zostal podbity? Aaaa co tam hehehe miasto male orki podbijaly rok. Dron zrzucil bombe na oddzial rosjanow? Ooo juz holota sie wycofuje, wojna wygrana bedzie za momencik. No tak, poczekamy jeszcze sobie troche, a na ten moment jak to bywa wsrod ludu, ktory swietuje wszystkie przegrane powstania i heroicznie macha szabelka - utopic ziemie w krwi swojej, a gospodarke zagrzebac.

#wojna #ukraina
Desire22 - Ah te urojenia faszystow z wykopu, jak cos powiesz, ze ukraina #!$%@? daje...

źródło: 111

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Desire22: odparcie 2 armii świata i wojna okopowa gdzieś pod dnieprem to chyba nie najgorszy wynik jak dla afryki europy xD

co za tem według ciebie powinni zrobić ukraińcy?
  • Odpowiedz
@Desire22 Ruskie lubią stracić 100k sołdatów i po roku walk przejąć gruzowisko które kiedyś było miastem powiatowym. Ukraińcy natomiast wolą przeczekać kilka miesięcy, uzupełnić zapasy i zrobić ofensywę w której odzyskują cały skradziony obwód. Ale na pewno jestem banderowcem i liżę ukraińskie jaja i to ty masz rację kacapie
  • Odpowiedz
@Desire22: idź, siądź na kibel, to co wyprodukujesz będzie miało większą wartość niż twoje przemyślenia :D a sorry, przykro mi, że wspomniałem tak obce ci urządzenie, zapomniałem że chadzasz za chałupę :D
  • Odpowiedz