Wpis z mikrobloga

@aarahon: ale mam ci teraz wymieniać wszystkie wątki historyczne, biologiczne, naukowe z którymi lewaki mają problem i o który mają ból dupy? xD Zobacz o co lewica ma obsesyjny ból dupy, a dojrzesz z czym ma problem - to dość proste.

Za to raczej nie widzę tego po drugiej stronie, tzm nie wiem z jakim i "faktami" mają problem prawaki. Chyba że wyskoczysz zaraz z jakąś płaską ziemią i innymi kretyńskimi
  • Odpowiedz
  • 15
no tak jest. Nie zmyślam. A tak serio to z faktami większy problem mają prawaki.


@aarahon: Przecież to jest typowa lewacka projekcja. Oskarżać innych o to co sami robicie...

z jakimi faktami mają problem lewaki? xD


@aarahon: kobiety nigdy nie będą równe facetom (pojemność mózgu mniejsza o ok 10%)
IQ czarnych jest niższe od IQ białych i azjatów
Dalej wymieniać? XD
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: mi wystarczy jeden fakt z którym problem mają lewaki. Prawaki mają problem z tym że ktoś mimo ciała mężczyzny czuje się kobietą i na odwrót. Prawaki nie akceptują faktu że problem ten dotyczy głównie hermafrodytów i że płeć wybierana przy porodzie może okazać się wybrana błędnie. Prawaki mają problem z faktem że ich nieuzadadniona agresja w stosunku do transfobów powoduje że inni stają po ich stronie a potem tacy trafiają
  • Odpowiedz
kobiety nigdy nie będą równe facetom (pojemność mózgu mniejsza o ok 10%)


@BeatboxRocker: te fakty można obalić dość szybko pokazując wielką kobietę i małego mężczyznę albo wskazując na kobietę która ma wyższe IQ od mężczyzny którego IQ jest niższe.

IQ czarnych jest niższe od IQ białych i azjatów


@BeatboxRocker: statystycznie tak ale nie wiem który lewak ma z tym problem.
  • Odpowiedz
@aarahon: Lewaki mają problen z zaakceptowaniem tego, że istnieją 2 płcie biologiczne. Lewaki mają problem z zaakceptowaniem tego, że płcie różnią się na poziomie fizycznym, biologicznym, emocjonalnym, hormonalnym. Lewaki mają problem z tym, że płcie nie są równe. Lewaki mają problem z tym, że między płcismi występują różnice w budowie mózgu, w rodzajach inteligencji, w sile fizycznej, w emocjonalności. Lewaki mają problem z tym, że rasy i grupy etniczne różnią się
  • Odpowiedz
@aarahon:

Prawaki mają problem z tym że ktoś mimo ciała mężczyzny czuje się kobietą i na odwrót.


Nie znam prawaka, który miałby z tym problem. Zaburzenie tożsamości płciowych to smutne przypadki, ale medycyna na obecnym poziomie potrafi się z tym uporać. To z czym prawaki mają problem, to antynaukowe twierdzenia o "płynności płci", 50 płciach czy tym aby np zmiany płci dokonywał 10 latki
Tak więc urojenia z Twojej strony



Prawaki
  • Odpowiedz
Lewaki mają problen z zaakceptowaniem tego, że istnieją 2 płcie biologiczne.


@In_thrust_we_trust: nikt nie ma z tym problemu. Jest penis i wagina. Nie ma innych. Za to istnieją hermafrodyty i ciężko im przypisać konkretną płeć.

Lewaki mają problem z zaakceptowaniem tego, że płcie różnią się na poziomie fizycznym, biologicznym, emocjonalnym, hormonalnym.


@In_thrust_we_trust: Nie, nie mają z tym problemu. Mają problem z zakłamywaniem tych różnic przez prawaków. Dla przykładu ststystyczna kobieta
  • Odpowiedz
Nie znam prawaka, który miałby z tym problem. Zaburzenie tożsamości płciowych to smutne przypadki, ale medycyna na obecnym poziomoe potrafi się z tym uporać. To z czym prawaki mają problem, to antynaukowe twaieddzenia o "płynności płci", 50 płciwch czy tym aby np zmiany płci dokonywał 10 latki

Tak więc urojenia z Twojej strony


@In_thrust_we_trust: a ja znam takiego prawaka i sobie go nie uroiłem. 50 płci sobie wymysliły prawaki czy tam
  • Odpowiedz
no tak jest. Nie zmyślam. A tak serio to z faktami większy problem mają prawaki.

@aarahon: Mówi to ktoś, kto ciągle nie potrafi pogodzić się z faktem, że istnieją tylko dwie płcie.
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Pytanie skąd bierze się ten problem w spaczonym postrzeganiu rzeczywistości i wymyślaniu "koła na nowo" (odrzucenie filozofii klasycznej i podstaw cywilizacji), neomarksizm, myślenie postkolonialne, antykultura, etc.
  • Odpowiedz
@MJ378: Proste wyjaśnienie każe podpowiadać: z kompleksów własnej tożsamości, dziecięcej potrzeby buntu przeobrażonej w wieczną kontestację kultury. Pewnie ambitniejsze wyjaśnienie leży gdzieś głęboko w psychoanalizie takich osobników, ale to temat na pracę naukową, niekoniecnzie ciekawą xD
  • Odpowiedz
Mówi to ktoś, kto ciągle nie potrafi pogodzić się z faktem, że istnieją tylko dwie płcie.


@ibilon: słucham? Masz problem z tym że są dwie płcie? Jeśli sugerujesz że mam z tym problem to zapytam się ciebie - jakiej płci jest osoba posiadająca sprawną macicę i jajniki, penisa, jądra oraz kobiece rysy twarzy.
  • Odpowiedz
@MJ378: no dobrze, no i co?

Kobieta – dorosła przedstawicielka gatunku Homo sapiens o płci żeńskiej[1].
Mężczyzna – dojrzały płciowo przedstawiciel gatunku Homo sapiens o płci męskiej[1].
  • Odpowiedz
A płód jest niedojrzałym przedstawicielem gatunku Homo sapiens


@MJ378: czyli może żyć poza organizmem matki? Więc w czym problem żeby katolicy go sobie wzięli i odchowali?
  • Odpowiedz