Wpis z mikrobloga

Robert Lewandowski o premierowym sezonie w Hiszpanii:

- Przychodząc do Barcelony zdawałem sobie sprawę, że drużyna jest w przebudowie i będą lekkie sinusoidy. Patrząc z perspektywy całego sezonu, gdzie wygraliśmy ligę, Superpuchar kraju, strzeliłem trochę goli, to zdecydowanie mogę mieć powód do dumy i radości. Bardzo udany rok. Byłby wyśmienity, gdybyśmy wygrali Puchar [Króla].

- Jedynym minusem jest Liga Mistrzów. Można zdecydowanie powiedzieć, że odpadliśmy za wcześnie. Patrzę, że Inter Mediolan jest w finale, więc jakbyśmy my mieli szczęście i awansowali, to też moglibyśmy grać dłużej. Ale to jest piłka nożna. Przyszły sezon będzie na pewno lepszy.

Cała rozmowa z Lewym na naszym kanale! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sport #mecz #lewandowski #fcbarcelona
Meczykipl - Robert Lewandowski o premierowym sezonie w Hiszpanii:

- Przychodząc do B...

źródło: Screenshot_46

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 54
@Meczykipl sezon pod względem trofeów lepszy niż obecny sezon Bayernu. bramek trochę mniej niż rok temu ale raczej młodszy już nie będzie. suma sumarum ruch wydaje się że dobry wykonał zamieniając Monachium na Barcelonę
  • Odpowiedz
@Meczykipl: takie pierdoły to można pociskać w Przeglądzie Sportowym albo na jakichś innych pejach na Facebooku. Wykopowi eksperci wymagają analizy sezonu bardziej złożonej. Wieloaspektowej, uwzględniającej ocieraczkę, a nie takie powierzchowne liźnięcie tematu dla niedzielnych kibiców.
  • Odpowiedz
@Meczykipl: - Jedynym minusem jest bachata. Można zdecydowanie powiedzieć, że ocierała się za mocno. Patrzę, że żona Messiego nie odwala takich akcji, więc gdybym miał szczęście i porządną żonę, to mógłbym grać lepiej. Ale takie jest życie. Przyszły sezon będzie na pewno lepszy.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137 no ma. ale czy osiągnął mniej niż Bayern w tym sezonie? nie. czy klimat lepszy niż Niemcy? pewnie tak :) więc na pewno on stracił, w tym sezonie, mniej odchodząc niż Bayern z jego odejściem
  • Odpowiedz
@Meczykipl: ile czasu zajęła autoryzacja wywiadu? Zadawaliście te pytania i nagrywaliście odpowiedzi czy wysłaliście je mailem i przyszła gotowa odpowiedź od jakiegoś PRowca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz