Wpis z mikrobloga

@wierzgontycymbale: ja bym uważał. Jestem po powrocie z Ventury. Po jednej z aktualizacji miałem glitche przy otwieraniu zdjęć (ponadto nie dało się zaznaczać tekstu z obrazka).
W każdym razie, wiedz że jak wrócisz do poprzedniej wersji, to pamiętaj, że do galerii zdjęć (w aplikacji Zdjęcia) nie wejdziesz bez problemów, jeśli otworzyłeś galerię w nowej wersji. Ostrzegam, bo o tym nikt nie mówi. W ten sposób warto instalować Venture, gdy poprzednia wersja
@Korda: naprawdę? oezu, już myślałem że bezkarnie sobie zaktualizuje system, ja niestety mam mac osa 10 i po prostu jest już wyoutowany i soft woła o nowszy, mógłbym używać windowsa i boot campa ale nie chce mi się bo jest wygodnie na maku
@wierzgontycymbale: jak masz 10, to polecam trzymać się max Monterey. Ventura nie jest jeszcze tak stabilny. Piszę to z perspektywy osoby, która ma MBP mid 2015, ale skoro rozczarował mnie Ventura (na OpenCore), to chyba ty tym bardziej nie powinieneś. Ewentualnie macOS Mojave (ostatnie wydanie obsługujące 32 bit) – chyba że to właśnie na nim jesteś, bo on też pod względem numeracji zalicza się do 10.

Najlepiej przetestuj sam, ale zrób