Wpis z mikrobloga

@jobless: Spoko, ale w jakiś sposób intrygujące, że tym zdjęciem krytykujesz lewicę walczącą od zawsze o prawa pracownicze a nie wolnorynkowych (a więc w tym sensie prawicowych) kapitalistów którzy zaprzęgli tę dziewczynkę i tysiące innych dzieci oraz ich rodziców do kilkunastogodzinnej, dziennej pracy za głodowe pensje, wystarczającej conajwyżej na życie w mieszkaniach pracowniczych pełnych chorób, szczurów i alkoholizmu. To dopiero clown world.
  • 2
@noos: Intrygujące to są twoje fikołki logiczne.
1. Wg lewaków za sam kolor białej skóry spadały ci przywileje z nieba, a ty coś bredzisz o prawach pracowniczych. Przecież teoretycznie białe dzieci nie musiały pracować, bo im dollary z nieba spadały. Idźcie ustalić jedną wersję, bo jak zwykle to wasze #!$%@? samoistnie się wyklucza.
2. Prawa pracownicze dla dzieci? Dziecko nie powinno mieć żadnych praw pracowniczych, tylko prawo do dzieciństwa, ale rozumiem,
jobless - @noos: Intrygujące to są twoje fikołki logiczne.
1. Wg lewaków za sam kolor...

źródło: main-qimg-96ebcabc469cfb52cc7a5e23b7837f5b-lq

Pobierz
@jobless: Chyba nie rozumiesz do końca do czego white privilege się odnosi - mowa tu o współczesnym, zachodnim systemie wypasionym na niezbyt etycznych sposobach generowania zysku w których nie-biali w teorii nie mają dostępu do równych możliwości korzystania z tych systemowych korzyści (lub nie mieli ich w decydującym momencie, przez co ich obecna sytuacja jest w oczywisty sposób gorsza, np. czarnoskórzy nie mieli dostępu do edukacji przez co ich dziadkowie/rodzice mieli
  • 0
@noos:

Chyba nie rozumiesz do końca do czego white privilege


Jak mam rozumieć coś co nie istnieje? Wy lewaki jak zwykle musicie sobie znaleźć nieistniejącego wroga z zewnątrz. Kiedyś kułaki teraz white privilege, którego nikt nie widział. Mało tego prof. Neil deGrasse Tyson twierdzi, że to problem z czarnoskórymi rodzinami w których masowo brak ojca jako wzorca (co z resztą potwierdzają statystyki). Chyba on się zna lepiej na byciu afroamerykaninem, ale
  • 0
@noos: No co ty wariacie! Przecież żartowałem, że w gułagach były wykorzystane dzieci do ciężkiej roboty. Wszyscy wiedzą, że zdjęcie, które wkleiłem wyżej pochodzi z Disneylandu, a ty się dałeś zrobić! ( ͡° ͜ʖ ͡°)