Wpis z mikrobloga

Wiele już rzeczy widziałem na tagu #ukraina ale teraz już mnie złamaliście, takich debilizmów to dawno nie czytałem. Otóż widziałem wpisy narzekające na to, że Ukraina to tak naprawdę tę wojnę prowadzi tylko dla siebie i nie myśli wcale o Polakach (a dokładniej to wpisy się śmiały z wyimaginowanych fajnopolaków, którzy myślą, że Ukraina się poświęca dla Polski i na froncie non stop myślą o biednych Polakach, których mają zaszczyt bronić przed ruskimi). Jeden nawet zaplusowałem, bo myślałem, że se jaja robi z tego pierwszego wpisu, ale się okazało, że typ tak na serio xD

Nie żeby to nienażarte ego Polaków było czymś nowym, główna od zawsze jest #!$%@? PILNYMI newsami o tym, że jakiś urzędnik gminny w Niemczech powiedział coś krytycznego o polskim rządzie. Wtedy to wiadomo, kontrargumentem jest 2. wojna światowa, ale jakby był z innego kraju, to też zawsze się coś znajdzie. Z kolei jak jakiś doktorant z losowego uniwersytetu z jakiegoś Ohio powie coś pozytywnego o Polsce, to wykopków aż telepie od orgazmów.

Wykopki od zawsze chcą, żeby reszta świata traktowała Polskę jak Chrystusa Narodów, którym oczywiście jest. Ale oczekiwanie, żeby Polska była priorytetem nawet dla kraju walczącego o swoje przetrwanie, to jest #!$%@? █▬█ █ ▀█▀

#ukraina #bekazwykopkow #bekazprawakow
  • 4
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

To tam wuj, zobacz tego stworzył sobie chochoła, że ktoś zbrodnie wołyńską usprawiedliwia


@BayzedMan: Ale takich wpisów było kilka. Za to w walce z chochołami to akurat wy, saszki z ukraińskich farm trolli, jesteście najlepsi bo każdą oznakę nieposłuszeństwa wobec Ukrainy traktujecie jako poparcie dla Rosji i robicie wjazd na nieistniejące poglądy xD

Wrzucam ten wpis bo akurat taki mam zapisany, jakby poszukać to będzie więcej bo pamiętam co najmniej kilka
Pobierz kerdian - > To tam wuj, zobacz tego stworzył sobie chochoła, że ktoś zbrodnie wołyńsk...
źródło: 344774295_599347855506969_8896954714047416220_n