Wpis z mikrobloga

Cześć

Remontuje sobie mieszkanie - mieszkam w szeregowcu.

Żeby umilić sobie ten ciężki czas, słucham Youtuba z małego, przenośnego głośnika (zdjęcie) na 70-80% mocy - głównie filmy o wojnie, z naciskiem na historię III Rzeszy ( ͡° ͡°)

Sąsiad zza ściany czepia się, że jest za głośno i wymaga ode mnie, aby w swoim własnym mieszkaniu w normalnych godzinach (8-19) chodził w słuchawkach, bo "radio mu za głośnio gra".

Co byście zrobili w takiej sytuacji?

#stepujacybudowlaniec #afera #budujzwykopem #budownictwo #remontujzwykopem #polska
wqeqwfsafasdfasd - Cześć

Remontuje sobie mieszkanie - mieszkam w szeregowcu.

Żeby u...

źródło: hero-creative-muvo-play

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: coś musi być #!$%@? że cię w ogóle typ słyszy. Może deweloper był cebula i dał między wasze mieszkania jakąś gównianą cienką ścianę? Albo ktoś coś kuł i porozwalał przez co mocniej słychać.
Do tego nadwrażliwy sąsiad, jak jesteś na etapie remontu to warto sobie sprawdzić i wygłuszyć bo potem będzie ciężej. A już teraz widać że typ ci nie da żyć, po remoncie odpalisz sobie telewizor i też
  • Odpowiedz
@thewickerman88: ale on nie bedzie nic wygłuszał i rozwiazywal swojego problemu, on chce zeby wszyscy inni wygluszali bo to takie proste i go to #!$%@? ze ludzie nie rozwiązują swoich problemów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: odpowiedź jest najprostsza na świecie - słuchał na 90% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja u siebie #!$%@? na 4 pietrze (ostatnie) bo lubię słuchać bardzo głośno muzyki i jakoś jeszcze nie miałem skarg, a jestem tutaj przez prawie 6 lat :)
  • Odpowiedz