Wpis z mikrobloga

Weekend i pogoda tego typu to jeden z większych #suicidefuel gdzie się nie wyjdzie to wszędzie ludzie, pary, znajomi, grille, pikniki, wspólne spędzanie czasu, gdy to widzę a nigdy czegoś takiego nie przeżyłem to czuję się jak w Zoo - tylko to ja jestem za szybą i obserwuje życie, którego nigdy nie miałem, życie które mnie ominęło, chłop ogląda życie innych, jest obserwatorem samemu będąc martwym za życia.

#przegryw #samotnosc #depresja
whaith - Weekend i pogoda tego typu to jeden z większych #suicidefuel gdzie się nie w...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@whaith: znam to, chociaż może na co dzień aż tak o tym nie myślę, ale też mi brakuje ludzi itd. Niestety – "Jedni żyją, drudzy patrzą" :/
Ale też nie ma się co załamywać w 100%, bo jeszcze wszystko się może zmienić. To że ktoś przez 20 czy 30 lat ma dość nudne, kiepskie życie, nie zmienia faktu że zawsze coś się może zmienić. Nigdy nie jest za późno podobno
  • Odpowiedz
@whaith: a co Ci dadzą znajomi? Spotykanie się z tymi szczęśliwymi tylko pogłębi depresję
Spotykanie się z tymi którzy sami cierpią na depresję też nie pomogą
Generalnie lekarstwem jest tylko znalezienie swojej drugiej połówki, jeśli to jest poza naszym zasięgiem to przykro mi ale przed nami tylko smutek żal i depresja
  • Odpowiedz
Generalnie lekarstwem jest tylko znalezienie swojej drugiej połówki


@Maxior99: Szukanie drugiej osoby majac depresje nie skonczy sie tym, ze uleczy ona twoja depresje tylko oboje ja bedziecie miec. Przed szukaniem kogos do zwiazku pasuje chociaz mniej wiecej ogarnac #!$%@? we wlasnej glowie i tyczy sie to tez kobiet. Uzywanie kogos jakos lekarstwa na swoje problemy jest nie tylko nieskuteczne, ale po prostu egoistyczne.
  • Odpowiedz
Generalnie lekarstwem jest tylko znalezienie swojej drugiej połówki, jeśli to jest poza naszym zasięgiem to przykro mi ale przed nami tylko smutek żal i depresja


@Maxior99:

Ale toksyczne myślenie.

Prawda jest taka, że jak chcesz mieć zdrowy związek i w ogóle szanse na niego to najpierw musisz mieć paczkę znajomych, nikt normalny nie będzie się pakował w relacje z kimś kto będzie uzależniał od twojej osoby cały swój wellbeing mentalny.
  • Odpowiedz
@jegertilbake:

Szukanie drugiej osoby majac depresje nie skonczy sie tym, ze uleczy ona twoja depresje tylko oboje ja bedziecie miec.

Depresja przenosi się drogą kropelkową? lol Zabroniłbym ludziom z chorobami psychicznymi wiązać się z innymi.

Przed szukaniem kogos do zwiazku pasuje chociaz mniej wiecej ogarnac #!$%@? we wlasnej glowie i tyczy sie to
  • Odpowiedz
@Need: mam paczkę znajomych , rzadko obecnie się spotykamy - oni już zakladaja/założyli rodziny i trochę inne mają priorytety
Szczerze im zazdroszczę, że sie udalo, ewentualne wspólne wyjście nie pomaga a wręcz przeciwnie
  • Odpowiedz
@GalAnonimowy: w jakim sensie desperatami ? Wg Ciebie dziś miłość i gotowosc poświęcenia dla drugiego człowieka to desperacja?
Jak dla mnie obojetnosc wobec partnerki/partnera to nie jest miłość
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: ale dlaczego od razu zakładanie że musi byc dynamicznym normikiem? Już samo to, że będzie miał do kogo gębę otworzyć czy się po prostu zwyczajnie przytulić, albo ktoś się spyta "jak minął dzień, jak było w pracy" może wiele zmienić.
Największy zjazd mam właśnie teraz. Jak z problemami zostałem całkiem sam, jak zdrowie mi podupadło i z tym też zostałem tylko ja sam. Powracanie do pustego domu tworzy myśli
  • Odpowiedz