Wpis z mikrobloga

@TormentedSoul a do tego zarobki 6k przy racie za klitkę w tych kurnikach w wysokosci 5k (+czynsz) albo 4k wynajem xD
No i ceny w marketach wyzsze jak w tych samych Niemieckich.
  • Odpowiedz
@cornel9192: dla prawdziwych Niemców to nie ma bata, i to co niżej pisze nijak ma się do relacji TvPiS, natomiast mam 2 przykłady z b. bliskiego otoczenia za, jeśli jesteś Niemcem z polskimi korzeniami i mówisz po polsku a pracujesz w firmie mającej polskie filie to firma bardzo chętnie wyślę cię do Polski, obaj kolesie których znam bez większego doświadczenia, na stanowiskach figurantów, byle mieć kontakt z bazą. Jeden to kierownik
  • Odpowiedz
@TormentedSoul eheee. Tak robole mają, więc to przez ten bolzki dobrobyt poliaki #!$%@?ą u Niemca. Faktycznie ma to sens. Chętnie zobaczę jak niemiecki Helmut pracuje fizycznie w polszy, idę o zakład że gówno znajdziesz. Jeśli Ty, tak na poważnie mówisz, to szykuj się, bo z takim rozeznaniem politycznym widzę Cie, właśnie u Helumta właśnie, w tym zgniłym, złym zachodzie. Jprdl naprawdę czasem ciężko mi uwierzyć w to, jakim to trzeba być tępym
  • Odpowiedz
  • 0
@cornel9192 xdddd w moim zawodzie w PL kija zarobisz i jeszcze będziesz robił nadgodziny w DE za mało godzin wezmę 10 k np ja za 204 h wziąłem 6500 w Niemczech mój znajomy w tym samym zawodzie za 128 h przerobionych plus firma go przepraszała że tak mało godzin wziął 9500 PLN
  • Odpowiedz
@huncwot_ o jest i naczelny pisowski trol na stanowisku. Jak to przeca w Polsce tak dobrze.
Co te ludzie chco?! Czego uny tak narzekajo?!

Wcale nam nie #!$%@? oszczędności inflacją, wcale dzietność nie jest najniżej w historii mimo wydania miliardów na 500+, wcale niema najniższych inwestycji zagranicznych w historii, wcale nie ma rekordowych rentowności obligacji...
Wszystko jest pięknie. Polacy się bogaco, najbardziej Ci z pis.

Jest za to spadek cen warzyw.. #!$%@?
  • Odpowiedz
@Patryk4 gość nie bierze pod uwagę jakie gówno polityczne tu się wyalo przez ostatnio 8 lat.

Zniszczenie porządku prawnego, sterowana prokuratura, sklucenie narodu, ciągle granie na emocjach oblężonej twierdzy, propaganda sukcesu, religijne rozpasanie, debata polityczna sięgnęła dna, oligarchowie ponad prawem.

Tu już nic nie jest normalnie.
  • Odpowiedz
AHAHAHAH na tvpis dzisiaj, że w Polsce gospodarka urosła o 11% a w niemczech o 0, że młodzi niemcy mają radzone aby być człowiekiem zarabiającym to żeby przyjeżdżali do Polski XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@cornel9192: no w sumie jak ostatnio moja rodzina z Niemiec dowiedziała się ile ja zarabiam w Polsce to trzask pękającej dupy ciotki słychać było na całą wieś XD Ich zięć, Niemiec z dziada pradziada tyle nie zarabia, mimo dobrego wykształcenia
  • Odpowiedz
@cornel9192: piękne.. dlatego mój przyjaciel z Niemiec będąc nauczycielem matematyki w szkole wraz z żoną stewardessa budują sobie duży dom pod Berlinem i jeżdzą nowym volvo xD
  • Odpowiedz
@damienbudzik i w Polsce jest dokładnie tak samo
jeśli zarabiasz 5500 euro (25 000 PLN) zostaje Ci na rękę 3500 euro (15 617 PLN).
tyle że w Polsce pensja 5500 euro to jest seniorska dla programisty.
pamiętaj żeby porównać UOP do UOP, a nie UOP niemiecki do jdg.
+ kwestia kto dostanie godziwą emeryturę , euro a kto gówno w zlotkowkach i kto ma jaka służbę zdrowia.
  • Odpowiedz
Co mordę głupio cieszysz, w Polsce w dużych miastach jest wyższy poziom życia niż w Niemczech. Zwłaszcza dla wykształconych ludzi.


Robole dalej mają lepiej w Niemczech


@TormentedSoul: Co ty #!$%@? za głupoty?!
  • Odpowiedz