Wpis z mikrobloga

Czy importujac utworzona trasę gpx do aplikacji mapy.cz będzie działać nawigacja głosowa?
Czy będzie działać nawigacja bez dostępu do danych komórkowych czyli Internetu?
#rower
  • 6
będzie działać nawigacja głosowa?


@italia__: nie, aplikacja potrafi wyłącznie wyświetlać taki ślad i kropkę z Twoim aktualnym położeniem na nim

Czy będzie działać nawigacja bez dostępu do danych komórkowych czyli Internetu?

Nawigacja offline jest możliwa. Można pobrać mapę całego kraju lub jego części do wyświetlania i wytyczania tras kompletnie offline. Oczywiście dostęp do odbiornika GPS nadal jest potrzebny.
@italia__: nawigacja głosowa działa bez internetu. Ale żeby nawigacja w ogóle działała musisz ręcznie wskazać punkty końcowe (i pośrednie) trasy. Nie z zaimportowanego GPX.

Mając konto w aplikacji można też będąc na komputerze zapisać wytyczone trasy (nie mylić z importem GPX) na swoim koncie, załadować w aplikacji mobilnej gdy ma dostęp do internetu a potem korzystać z nich w trybie offline.
@faxepl: na stronie wyznaczyłem sobie trase, potem zapisałem i mam w "Moje mapy>miejsca i trasy " zapisana ścieżkę, teraz w aplikacji jak wejde do zapisanych to ja uruchamiam i mam odpaloną więc wystarczy wyłączyć wifi i włączyc gps i będzie nawigowac głosowo?