Wpis z mikrobloga

@balatka: ale wiecie że to już nawet nie chodzi o miejsce bliżej, tylko o jego szerokość? Te miejsca są szersze po to, żeby np. wyjąć fotelik, przełożyć dziecko do wózka, albo nawet żeby większy bąbelek swoją nieuwagą nie uszkodził auta obok. Nawet mojemu dziecku się zdarzyło zbyt zamaszyście otworzyć drzwi, a jest w tej kwestii bardzo uważny. Na standardowych miejscach bywa z tym ciężko.
  • Odpowiedz
@balatka: ale bym takiej polce w pysk #!$%@?ł, ciężko pracowałem na swój sukces wyzyskując pracowników na minimalnej w końcu udało się odłożyć trochę grosza na californie bez dachu, wziąłem sobie dziecko do galerii żeby mu kupić największy zestaw lego a ta się pruje że nie mogę na tym miejscu zaparkować bo ona jest biedna i jej przytyranej corsie się bardziej należy miejsce niż mojej lśniącej bestii ze słonecznego Maranello.
  • Odpowiedz
@balatka: Uprzywilejowanie kobiet z dziećmi poszło już za daleko. Posiadanie gówniaka to nie jest niepełnosprawność. Nic się nie stanie jak grubą dupę ruszy o 200 metrów dalej. A poza tym te miejsca parkingowe to tylko sugestia, a nie obowiązujące prawo. Każdy może zaparkować.
  • Odpowiedz
@dr3vil: xD to nie chodzi, że dalej chodzić trzeba, tylko ukłon prywatnej firmy w stronę rodziców z małymi dziećmi, gdzie potrzeba więcej miejsca, chociażby żeby wyjąć z fotelika i przełożyć do wózka, na co trzeba więcej miejsca, a na zwykłym miejscu jest to trudne. Ciężko u ciebie z myśleniem, co?
  • Odpowiedz
@senq87: w sumie to California, która powstała dla klasy średniej z dzieciakiami (taka była grupa klientów dla tego auta wg Ferrari :) )
  • Odpowiedz
@balatka: Zastanawia mnie czemu rozpłodowcy to często takie właśnie roszczeniowe bydło. Jakbym zrobił dzieciaka to na mnie spadałaby odpowiedzialność za obsługę tej sytuacji i długo myślałem że jest to domyślne podejście do życia w społeczeństwie. A takie madki serio myślą że im się należy żeby całe społeczeństwo wokół nich skakało. Ten jej gówniak mi też na starość poda szklankę wody w zamian za mój trud? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Wcale się nie dziwię, że tam stanął. Ludzie w galeriach potrafią tak drzwiami #!$%@?ąć przy otwieraniu, że lakier z podkładową odpada.
  • Odpowiedz