Wpis z mikrobloga

#przegryw #determinacja #motywacja #zycie #ograniemyto #wychodzimyzprzegrywu

Chłopaki. Do was kieruje ten post. Stagnacja, przerwa od życia, monotonia lub jak ktokolwiek woli "przegryw" to nie koniec drogi, to tylko chwilowa porażka na waszej i mojej ścieżce do osiągnięcia celów. Przez pojęcie "przegryw" uczymy się najwięcej o sobie i swoich słabościach. To wtedy mamy szansę spojrzeć w lustro i zastanowić się, jak możemy się polepszyć, jakie umiejętności rozwijać i jakie strategie zastosować, aby osiągnąć sukces. Dotyczy to wszystkiego, co życie nam daje od tysięcy lat. Duchowość/wiara, miłość, kariera, pieniądze, szeroko pojęte szczęście, zdrowie i wiele innych rzeczy. To wszystko w cale nie jest na wyciągnięcie ręki jak wielu nam wpaja, ale jest w zasięgu naszego życia. Każdemu z was tak po prostu od siebie życzę, aby nigdy determinacja was nie opuszczała choć wielu nam jej brakuje, aby motywacja działała poprzez inspiracje, aby uczyć się zawsze na błędach i wyciągać wnioski i nigdy nie powtarzać tego samego schematu, który nie działa. Życzę wam i sobie energicznego działania, skutecznego działania, nieustanej motywacji i inspiracji, niezłomnej determinacji.

Wiem, że jest ciężko. Doskonale o tym wiem. Niech zapali się w Tobie płomień który napędzając nas do dążenia do celu i nieustannego doskonalenia się sprawi, że każdy z nas osiągnie swoje zamierzone cele lub marzenia, amen.
Monsanto93 - #przegryw #determinacja #motywacja #życie #ograniemyto #wychodzimyzprzeg...
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Zapyzialec: easy money. nie mam problemu ze soba. jak Cie to zabolało, to na allegro masz sznur i krzesło w promocji, ale wtedy ulegniesz i się poddasz. Pójdziesz na łatwiznę. Możesz też przytoczyć nic niewnoszące wysrywy jak wyżej, które nie mają żadnego potocznego sensu, ani nic nie wnoszą do życia. Wyluzuj się i nie myśl negatywnie o wszystkim. Będzie git
  • Odpowiedz