Wpis z mikrobloga

Jak montujecie GoPro na rowerze? Mam oficjalny uchwyt, jest OK, ale by go zamontować na kierownicy, to musiałem dać cieńszą gumkę. Problem się pojawił, kiedy chciałem ten uchwyt zamontować na bardziej śliskiej kierownicy. Na wertepach kamera się obracała, a mocno dokręciłem śrubę. Chyba lepiej znaleźć podobny uchwyt jak do garminów.

Próbowałem też nagrywać z chest mounta, lecz dla mnie to gorsza opcja, bo się w tym po prostu duszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym jak sięgasz po bidon to widać to na nagraniu, jak prowadzisz rower to nagrywasz niebo, itd.

Dużo filmów nagrałem z jazd rekreacyjnych na kierownicy na crossówce, gdzie kierownica bardziej się "klei" i uchwyt się nie obraca.

#gopro #rower
  • 7
  • Odpowiedz
@SendMeAnAngel: każdy chiński uchwyt dwa w jednym (u góry gniazdo do komputera w dowolnym standardzie a pod spodem uszka do kamery) ma w obejmie którą zakładasz na rurę kierownicy tę gumę wklejoną. Trzeba tylko kupić odpowiedni rozmiar, inny dla szosy (31,8 mm) inny dla pozostałych.
  • Odpowiedz
Problem się pojawił, kiedy chciałem ten uchwyt zamontować na bardziej śliskiej kierownicy


@SendMeAnAngel: starą dętkę potnij na paski i dodaj pod spód tego paska cienkiego.

Ja zakładam na uchwyt pod licznik. Mam tam specjalną dziurkę.
  • Odpowiedz