Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, Doświadczacie w Etsie od czasu do czasu dziwnych lag spików? Praktycznie nie odczuwalne ale co jakiś czas widać że gra zatrzymuje się na ułamek sekundy by po chwili nadrobić to co się zatrzymało. Temperatura procka przy graniu waha się w okolicach ~80 stopni, zainstalowane promodsy, plus local radio pack i workshopowy mod z prawdziwym natężeniem ruchu. Scaling ustawiony na 150%
#ets2
  • 8
@ZnamzWidzenia problem polegać może na tym że masz stary profil, a promods uwidocznił ten problem. Ja jakoś miesiąc temu miałem takie problemy w ATS i stworzyłem sobie nowy profil i to naprawiło problemy. Parę lat temu to zrobiłem w ETS 2 z profilem promodsa. Stworzyłem nowy profil z promodsem i problemy z przycinkami zniknęły. No i też jest zalecenie by wgrać promodsa od początku istnienia profilu. Nie polecałbym Ci używać tylko jednego
@ZnamzWidzenia wiesz co jeżeli chodzi o V Sync to sytuacja jest taka że on przy niższych fpsach doprowadza do takich rzeczy rzeczywiście. Ja znalazłem rozwiązanie w karcie graficznej. Mianowicie włączyłem synchronizację pionowa w tryb adaptacyjny. Czyli gdy w grze spadnie ci poniżej 60 fps to vsync jest wyłączany a gdy już jest 60 fps to działa.