Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim zastanawia mnie tylko jedno - po co była ta cała pompa przy trailerach, zapowiedziach, filmikach na kanale? Rozumiem, że mogło to pozytywnie wpłynąć na morale wewnątrz zespołu, ale poza tym, to tylko proszenie się o kłopoty. Cała imba (a czasami też ten zbędny jad) była powodowana tym, że ludzie poczuli się oszukani. Serio, mega się zastanawiam co w głowie miała osoba odpowiedzialna za projekt, że puszczała takie bajery nie mając jakiegokolwiek realnego poparcia w wytworzonym contencie. Chyba, że mamy tu osobowość narcystyczną, która lubi się paplać w chwale.

#dziejekhorinis
  • 6
@plasq: zapomniałeś o tym, że w 2018 doszło do rozpadu grupy i większość z ekipy poszła robić Kroniki, a to, że Dark nie nadaje się do prowadzenia takich projektów to już swoją drogą
@plasq: To był po prostu sposób Darka na pompowanie swojego siurka, bo mógł się pochwalić tym jaką ekipę zebrał, jak duży jest to projekt i że za sprawą koneksji rodzinnych mógł zatrudnić popularnych aktorów głosowych. Jak to się mówi "krowa która dużo muczy, mało mleka daje" i w tym wypadku tak właśnie było. Bardziej się skupiali na napędzaniu maszyny marketingowej niż na właściwej produkcji moda. Ja to porównuję do sytuacji z
@Panjanpan: Na pewno jego dziadek odpowiadał za zdjęcia do różnych produkcji z czasów PRL, także pewnie dużo tych nestorów się znało z jego dziadkiem. Ojciec oczywiście też może być związany z przemysłem filmowym ale myślę, że to głównie sprawa dziadka.