Wpis z mikrobloga

Ktoś platynował nowe jedi? Zrobiłem grę na 100% i nie wpadła mi trofka na zeskanowanie wszystkich przeciwników (galaktyczny badacz), mimo że zeskanowałem każdego. Dosłownie mam napisane 100% w menu
#jedisurvivor #ps5
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@LeVentLeCri: Też tak miałem, że nie chciało ich skanować, więc skanowałem je wizjerem i normalnie mam wszystkich w poradniku taktycznym. Mam każdego wroga z gry, bo sprawdzałem na necie całą listę i lipa. Nie widzi mi się znowu spędzać ponad 50h na graniu, żeby odblokować jedną trofkę, której mi brakuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@LeVentLeCri czaisz że zrobiłem resztę trofeów i się odblokowało samo xD platyna wbita, więc jakbyś też robiła i miała z czymś problem to daj znać
  • Odpowiedz
jakbyś też robiła i miała z czymś problem to daj znać


@Xxsw: pozwolę sobie zawołać. Mam na holomapie zaznaczone skarby, ale czasem ich nie ma w tym miejscu, w którym być powinny. Tzn. wiem, że nieraz jest ten robocik, którego trzeba dogonić i potraktować mieczem lub blasterem, żeby dostać skarb, albo trzeba coś rozwalić/unieść, żeby go wydostać, ale są takie miejsca na mapie, gdzie chyba nie ma robota ani kamieni/naczyń/czegoś do
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@LeVentLeCri: Co do tej stajni, musisz znaleźć nekko o nietypowym kolorze, typu różowy, biały, czerwony i jakiś tam jeszcze. Czasami się pojawiają w tej zagrodzie jak odpoczywasz w saloonie albo w tym miejscu gdzie byli Jawowie na Koboh (zapomniałem nazwy tej miejscówki). Wsiadasz na niego, parkujesz go w tym boksie co jest podświetlony na mapie jako skarb (powinna Ci się pokazać wiadomość, że musisz teraz poczekać czy coś takiego), medytujesz i
  • Odpowiedz
@Xxsw: wielkie dzięki!
Dialogów wszystkich możliwych słucham i widzę właśnie, że jeszcze można się dowiedzieć co nieco o postaciach, np. Monku.
Z tym nekko to ciekawie, nie powiem xd
  • Odpowiedz