Wpis z mikrobloga

Wchodzę w gorące a tam straszny wysyp ukraińskich troli, co drugi post to rusofobiczne wpisy. Widać coś się u nich musi bardzo niedobrego dziać skoro tak się zmobilizowali


@ApuApustaja: Pewnie chodzi o to że Rosji skończył się pociski tymczasem w ciągu tygodnia użyła ich już 100 sztuk xD. Dodatkowo oczywiście Ukraińska obrona wyłapuje 100% tych pocisków. A to że są nagrania gdzie widać że pocisk uderza w ziemie to już szczegół
  • Odpowiedz
@Koniasz: odnośnie Kindzali to czytałem, że pocisk został zestrzelony tuż nad ziemią i spadły jego fragmenty
ale nawet założyć, że jeśli na 100 hipersoników, uderza jeden... to ten Patriot to jednach #!$%@? system ^^
  • Odpowiedz
ale nawet założyć, że jeśli na 100 hipersoników, uderza jeden... to ten Patriot to jednach #!$%@? system ^^


@Heavenhell: Po pierwsze nie było 100 hipersoników ani nawet 1/10 tego. Dodatkowo każdy, powtarzam każdy system przeciwlotniczy da się pokonać. Jedynym pytaniem jest ile potrzeba do tego pocisków. Każdy system ma ograniczenia. Jeden zatrzyma w tym samym czasie 3 pociski inny 10 a inny 20. Ale już 21 pocisk przeleci przez obronę. Dlatego
  • Odpowiedz
@Koniasz: akurat z tym się muszę zgodzić. Jednak, na owych nagraniach plot nie był wykorzystywany z jednej baterii a wielu, co zwiększa skuteczność nakierowując wiele więcej rakiet kacapskiego gówna. Btw. gługo czekali z tak zmasowanym atakiem kindzali. 1,5 roku...
  • Odpowiedz
Jednak, na owych nagraniach plot nie był wykorzystywany z jednej baterii a wielu, co zwiększa skuteczność nakierowując wiele więcej rakiet kacapskiego gówna


@Heavenhell: Tak.

Btw. gługo czekali z tak zmasowanym atakiem kindzali. 1,5 roku..


@Heavenhell: Oni zrobili podczas tej wojny znacznie więcej głupich rzeczy. Tylko ta gigantyczna głupota Rosjan powoduje że Ukraina nadal się broni. Można tylko trzymać kciuki za to żeby Rosja działała tak nadal. Chociaż ja akurat widzę
  • Odpowiedz
@Koniasz: aż mi się przypomniało...
Oglądałem dzisiaj reportaż z kanału ciekawehistorie na yt nt. 1 dnia wojny. Oficer przesł#!$%@?ący poborowych pojmanych na lotnisku w hostomlu zadał każdemu pytanie "dlaczego do nas strzelaliście?" XD
kraj, który żyje kultem jednostki i cieszą się, srając do drewniaka. A ich SOŁDATY nie mieli litości by mordować dzieci.
Heavenhell - @Koniasz: aż mi się przypomniało... 
Oglądałem dzisiaj reportaż z kanału...
  • Odpowiedz
@ApuApustaja: Rusofobiczne w Polsce? Teraz to rosja zawsze i wszędzie #!$%@? będzie. W tej 3 dniowej operacji ludzi specjalnych posiadających miliony ton złomu wojskowego pokazaliście, że jesteście dzikusami-bo kto pralki i kible kradnie ? XD Dzikusy nie potrafią w strategie. Urrra i do przodu, a jeśli do tyłu to kulka w łeb.
Zapamiętajcie pacany. Wasz czas dobiegł końca. Na ruska teraz to się pluje. I Mela ode mnie dla Ciebie. Taka
  • Odpowiedz