Wpis z mikrobloga

Apka #wykop na #ios jest mocno upośledzona. O, jest upgrade? Fajnie, może coś poprawili?
ROTFL, jest #!$%@? bardziej niż była. Nawet nie da się komentarzy pisać xD
  • 6
@ruum: mobilna strona wypoka jest tak upośledzona że nie da się tego syfu używać. Nienawidzę "nowoczesnych" stronek, które zamiast serwować to czego użytkownik zażąda zawsze podadzą pozbawioną wielu funkcjonalności wersję mobilną (°°
@ruum: czuje ze możesz znać odpowiedz na nurtującą mnie kwestie. Na androidzie zaznaczam fragment komentarza, klikam odpowiedz i od razu mam ten fragment w swoim komentarzu jako cytat. Da się to jakoś ogarnąć na iOS? Sprawdzałem safari, operę i firefoxa. Ale nigdzie to nie działa.
@ruum: czuje ze możesz znać odpowiedz na nurtującą mnie kwestie. Na androidzie zaznaczam fragment komentarza, klikam odpowiedz i od razu mam ten fragment w swoim komentarzu jako cytat. Da się to jakoś ogarnąć na iOS? Sprawdzałem safari, operę i firefoxa. Ale nigdzie to nie działa.


@yazir: oni nawet mobilnej strony nie potrafią ogarnąć tak, żeby działała tak samo na różnych systemach. BTW, z tego co mi ktoś napisał do FFoxa
@yazir: nie mam pojęcia

@enron Na iOS/iPadOS jest warunek aby przeglądarki były na WebKit na tym samym co Safari. Tylko to ma się zmienić, ale Apple jest do tego zmuszone ( ͡° ͜ʖ ͡°)