Wpis z mikrobloga

#fortuna #bukmacherka #bukmacher
Czy jest mi w stanie ktoś powiedzieć czy FORTUNA ma możliwość żądania zwrotu cashouta? W dniu wczorajszym o godzinie 23 podczas meczu Real Madryt-Manchester City przy prowadzeniu City 3-0 kurs na remis wynosił 999. Przy wpłacie 2zł cashout wynosił około tysiąca. I ktoś mi powie jak to wygląda prawnie? Wiem, że według regulaminu mogą żądać zwrotu, ale cashouta, którego sami zaproponowali?
  • 12
no był to najprawdopodobniej błąd i był kurs 999 na remis real-city podczas kiedy city w 90 minucie miało wynik 3-0 i dało się zrobić cashout 1000zł goście normalnie po 16 tysięcy wypłacili na konto
@mejjt: oczywiście że mogą, pamiętam jak dziś mecz towarzyski Bilabao z Man Utd, Bilbao prowadziło 3:0 i i zostało 20min, a mimo to kurs na Bilbao wynosił 4,5 jak przy 0:0, więc ludzie zagrali to za 1000 i więcej , ja zagrałem za 500 oczywiście weszło. Udało się przelać na konto wygraną 2000 z hakiem, a potem chyba było tak że na koncie fortuny ludzie mieli -2000 np, jakoś to było
@sols: chodzi o to ze to był cashout a kto wie czy Real w 10 minut by nie zremisował? Jest dużo niewiadomych jakbyś zostawił kupon jak postawiłeś remis do końca to byłby przegrany a jak to wyglada kiedy fortuna sama proponuje caahpit i go akceptuje?
kasa normalnie wypłacona na maile odpisują w taki sposób:
Dzień dobry Panie Mateuszu,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Informujemy, że w treści zakładu pojawił się błąd po stronie Fortuny. Jednak dobro Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu i rozumiemy pojawiające się wątpliwości.

Dlatego biorąc pod uwagę powyższe, w tej wyjątkowej sytuacji - nie będzie korekty rozliczenia, a wygrana pozostanie na koncie Gracza.

Dziękujemy za zgłoszenie i życzymy dalszej - dobrej