Wpis z mikrobloga

Jak ktoś chce sprzedać coś na olx to niech się zastanowi. Już druga osoba kupiła od mnie używana rzecz za 60zl i oczekuje działania jak nowa za kilka razy więcej. Wysyła smsy, dzwoni i grozi zgłoszeniem na policję i do sądu.
Następnym razem pójdzie wszystko do kosza. #!$%@? z środowiskiem szkoda nerwów.

#olx #prawo
firyt - Jak ktoś chce sprzedać coś na olx to niech się zastanowi. Już druga osoba kup...

źródło: Screenshot_20230518_083816_Messages

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@firyt a napisał o co mu chodzi? gdzie widzi problemy z urządzeniem? może zorientował się że Realmi w tej samej cenie rozkłada tego antyka na łopatki?
Może masz pecha ja też sprzedawałem bardzo stare telefony i nikt nie miał pretensji o nic.
i pamiętaj że krowy który dużo muczą mało mleka dają. jeśli telefon był sprawny to gość nie ma co szukać w sądzie chyba że kosztów dla siebie.
  • Odpowiedz
@Zulf: akurat sam kiedyś poszedłem na policję jak gość mnie na olx oszukał za 50 zł sprawa trwała dwa lata okazało się ze gość oszukał też inne osoby no i policja dowiedziała się kim jest i sprawa trafiła do sądu i gość dostał 1 w zawieszeniu oddanie kosztów sądowych i do 7 dni zwrot kasy dla osób które oszukał.
  • Odpowiedz