Wpis z mikrobloga

@wykop14: ogólnie to nie miałem nigdy z policją problemów, a w sytuacji kryzysowej gdy przegiąłem z typem który próbował mnie okraść to nie miałem nieprzyjemności na które byłem gotowy, więc jest mi to obojętne
  • Odpowiedz
covid pokazał ,że nie można milicji ufać .... wcześniej mozna było pomyśleć : " no dobra są pojedyncze jednostki". Nie , łamali prawo na masową skalę i nie ponieśli konsekwencji. I błagam niech mi jakiś milicjant nie pisze pod postem : "co byś ty zrobił jakbyś miał rodzinę na utrzymaniu ?", bo to retoryka w stylu: " zostawmy złodzieji ,bo oni tez mogą mieć rodzinę. "( ͠° °
  • Odpowiedz
@wykop14: Ja jestem na końcowej sprawie przeciwko milicjantowi, nie dajcie się zastraszyć im też można wytoczyć postępowanie. ale trzeba być wytrwałym i mieć środki na prawnika i biegłych. Samo ciąganie po sądach jest satysfakcją jak mu patrzysz w twarz i pokazujesz że się nie boisz dochodzić swoich praw. Dla mnie to grupa przestępcza w mundurze, nic nie mają wspólnego z wpieraniem obywatela.
  • Odpowiedz
#!$%@?łem w zyciu ze dwie akcje jedna gruba druga nie bardzo i zawsze było profesjonalnie i po ludzku


@NaczelnyAgnostyk: nie #!$%@?łam, żadnych akcji, za to ze dwa razy potrzebowałem policji i od tego czasu nie mam do nich szacunku.
  • Odpowiedz
a później te same wykopki, gdy ich pobije jakiś patus lub ukradnie im cos: "dzień dobry policjo, proszę szybko przyjechać" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ArnoldZboczek: no i co? To jest ich psi obowiązek. A z tym przyjeżdzaniem to bym się nie rozpędzał, bo jedyne co z tego zazwyczaj wynika to decyzja o umorzeniu xD
  • Odpowiedz
i przyjedzie i umorzy, tylko tyle potrafią


@Kisia870: jeśli zaczniesz myśleć samodzielnie to zrozumiesz, że odsetek spraw gdzie nie zatrzymano sprawcow pobić jest bardzo niski. Zwykle pisze się o pojedynczych sprawach i to je nagłaśnia.
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek: za ciebie myśli komendant to się nie wysilaj, mówiąc pojedyncze sprawy raczej masz na myśli gdzie policja nie umorzyła postępowania, prosty błąd, bywa, nie przejmuj się
  • Odpowiedz