Wpis z mikrobloga

@sxilll: w mod packu da się fajnie grę porobić jako druid ale gra magiem w tym modzie jest ciężka.
W zwykłym g3 na 1.75 patchu mag chyba ma najlepiej, nie musi celować a zaklęcia trochę nawigują do targetu nawet jak ten się ruszy.
  • Odpowiedz
@sxilll: w sumie to nawet nie próbowałem tego, magia w gothicach zawsze mi sie jakaś taka mulasta wydawała, no i latać w szacie z zero pancerza... No nie mój klimat
  • Odpowiedz
@sxilll: Tak, mag jest najpotężniejszy, na początku jest trudno, bo i tak nie masz zbyt dużego dostępu do magii, jednak z czasem jest coraz lepiej. Ja ostatnio jak grałem, to zrobiłem sobie maga bitewnego, tj. na początku gry uczyłem się siły i walki mieczem jednoręcznym i kuszą. Siłę zwiększyłem tylko do 300 punktów, żeby móc nauczyć się potem regeneracji życia od Rhobara. Potem już leciałem tylko w magię, tj czary i
maciorqa - @sxilll: Tak, mag jest najpotężniejszy, na początku jest trudno, bo i tak ...
  • Odpowiedz
@sxilll: Jak tryhardujesz to latasz po pustyniach by dobić prastarej wiedzy na poziom który pozwoli nauczyć się szybkiej nauki na pierwszym poziomie. Z grania magiem to pamiętam że fajne są te naprowadzane kule ognia/lodowe lance. Na najnowszym patchu czary ofensywne chyba nie działają na towarzyszące ci postacie.
  • Odpowiedz
@sxilll: Gtałem kilka dni temu magiem i wg mnie najłatwiejsza profka, ale na początku odwiedziłem kilka miejsc po tabliczki z prastarą wiedzą. Latałem głównie z kulą ognia i pod koniec gry było to trochę nudne a innosa odwiedziłem później. Meteor fajny wizualnie. Nie miałem za dużo okazji żeby go użyć, bo późno odebrałem. Deszcz ognia imo nieciekawy, bo mały zasięg. Tak czy siak, polecam.
Polecam regenerację mamy na pewno i trzymać
  • Odpowiedz