Wpis z mikrobloga

Szukam #praca w #pracait doświadczenia zawodowego w tym nie mam ale jestem pasjonatem skręciłem z synem ostatnio komputer i udało sie zainstalować windows. Wcześniej miałem laptop. Skonczylem technikum budowlane ale od ponad 16 lat jezdze na taksówce chce sie teraz przebranżowić zaczalem wysylac cv do firm informatycznych na rozne stanowiska nie bardzo wiem co niektore znacza jakies scrum majster albo devops itp ale wysyłam, slyszalem ze sa organizowane jakies tez bootcampy na ktorych sie mozna nauczyc wszystkiego w miesiac ja maksymalnie moge pozwolic sobie na 2 tyg wiec moze jakos bym to rozlozyl np na dwa miechy-trzy miechy no i żeby po polsku było bo słabo z angielskim.
Narazie odzew słaby na wyslane cv wiadomo jestem do przyuczenia a nie chce tez jakis duzych pieniedzy bo 6-7k na start na ręke które podaje to żart na realia ktore sa w tej branży a ide tam na umowe o prace. Wysyłam po 5 cv na to samo ogłoszenie żeby zwiększyć szanse w każdym mam inne zdjęcie ustawione. Gdzie warto zlozyc cv zeby mnie przyjeli bez czekania i na start w it uczyli ?
  • 5
zaczalem wysylac cv do firm informatycznych


@ymkzz: A oprócz tego co umisz?

Nie ważne. Mam dla Ciebie kurs Data Science za jedyne 15k. Mamy umowę z bankiem i najmniejsza rata to 500 PLN.