Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze największe pytania odnośnie ostatnich 3 lat pandemii? Oto moja lista:

Co stało się z grypą?
Dlaczego nie została użyta szczepionka na podstawie klasycznej technologii?
Dlaczego umowy na zakup szczepionek nie są jawne?
Dlaczego nie było pulicznej debaty między ekspertami i politykami przed podjęciem wszystkich ważnych decyzji?
Dlaczego kłamano na temat transmisji wirusa przez niezaszczepionych?
Dlaczego blokowano wszystkie potencjalnie skuteczne i pomocne środki do walczenia z wirusem, takie jak na przykład Amantadyna czy Iwermektyna?

#koronawirus #pytanie #norymberga
  • 87
@jinnoman: O rany, 18 obszernych punktów w związku z twoją opinią na temat mojej osoby, piętrowe cytaty skrupulatnie dobranych cytatów i odpowiedzi na nie, bo meritum ci uciekło xD Masz czas na takie gówno, do którego nawet nie zamierzam się odnosić, ale źródeł oczywiście czytać nie będziesz, no bo nie. Za dużo trudnych słów, a za mało obrazków, nie to co filmiki na YT i wpisy na FB, co nie?

Ty
@Elaviart:

Jeśli chodzi o rzekomo niepełne wyniki testów klinicznych Pfizera to wyjaśnij mi czego brakuje w opisanym i opublikowanym na ponad 300 stronach raporcie?

https://www.pfizer.com/science/coronavirus/vaccine/about-our-landmark-trial

Gdzie tam masz jakiś raport? Ty nie rozumiesz angielskiego geniuszu xD

Wracając do amantadyny, pomyliłem linki, miało być to: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0954611123000860

Jest to jak dotąd jedyne przeprowadzone badanie na ten temat.


To nie jest jedyne przeprowadzone badanie w Polsce. Są dwa:

https://abm.gov.pl/pl/aktualnosci/1004,Amantadyna-informacja-o-badaniach-finansowanych-przez-ABM.html#

A tu masz link
@jinnoman: Drugi akapit - link do raportu.

For more information on the landmark study, please see the clinical trial protocol.

https://www.nejm.org/doi/suppl/10.1056/NEJMoa2034577/suppl_file/nejmoa2034577_protocol.pdf

To nie jest jedyne przeprowadzone badanie w Polsce. Są dwa:

Napisałem przeprowadzone, nie przeprowadzane.
Bez obrazy ale umykają ci naprawdę bardzo proste rzeczy, jesteś pewien że to nie za bardzo skomplikowany temat? Dobrze wiesz, że raportu z testów Pfziera nie jesteś w stanie zweryfikować czy choćby
@Elaviart:

Drugi akapit - link do raportu.

For more information on the landmark study, please see the clinical trial protocol.


xD ty gamoniu. Nie rozumiesz angielskiego albo nie potrafisz odróżnić protokołu badania od raportu.

Ale kompromitacja. Wielki proszczepionkowiec jeździ po szurach, a sam nie umie czytać xD

Napisałem przeprowadzone, nie przeprowadzane.


Czepiasz sie literówek, a prawda jest taka, że są dwa badania, ale ty wyciągasz już wnioski pomimo, że drugie
Final data from 95 patients who received amantadine (mean age, 60.2 years;


Już nie mówiąc, że badanie zrobiono na żałośnie małej grupie i to starych, umierających ludzi, których by już pewnie i tak nic nie uratowało niestety. W polsce chorowało setki tysięcy ludzi, a oni nie mogli znaleźć większej grupy badanych i w jakimś bardziej rozsądnym wieku. Gdybym chciał wykazać nieskuteczność jakiegoś leku to właśnie tak bym to badanie skonstruował. To było
Ale kompromitacja. Wielki proszczepionkowiec jeździ po szurach, a sam nie umie czytać xD


@jinnoman: Serio? xDD A czym jest protokół z badań, jeśli nie raportem? Chcesz powiedzieć, że jesteś w stanie zweryfikować i wskazać czego brakuje w treści protokołu? xD Desperacja z jaką próbujesz zachować twarz jest przezabawna

Gdzie masz te wyniki z badań swojej skutecznej i bezpiecznej szczepionki?

Już pisałeś kilka razy, że nie będziesz nic czytał bo nie, a
@Elaviart:

A czym jest protokół z badań, jeśli nie raportem?


Jasne. A czarne jest białe xDDD Nie wiem, czy mam do czynienia z kompletnym debilem, czy z manipulantem. Tylko pokazujesz, że nigdy nie czytałeś żadnego badania, a łajdacko sie wymadrzasz.

W każdym razie ciekawe czy z definicją encyklopedyczną też sie będziesz kłócił:

Łap tutaj definicje encykopedyczną na przyszłość, bo może kiedyś osiągniesz zdolność do czytania badań naukowych.

Protokół badania klinicznego to