Wpis z mikrobloga

Z cyklu #shitwykopsays - dlaczego lesby są spoko, a pedały do gazu...

Co nie zmienia faktu ze samo całowanie sie dwóch mężczyzn jest obrzydliwe.

Co innego jeśli chodzi o kobiety. One z natury są piękne (większość :) ) . Wiele kobiet jest bi ponieważ, zarówno jak i mężczyźni, są pod urokiem kobiecego ciała. Dlatego odruchy homoseksualne u kobiet uważam za naturalne. Jest to również podyktowane charakterem kobiet, kobiecością.


http://www.wykop.pl/link/1861122/cejrowski-kontra-senyszyn-o-edukowaniu-seksualnym/#comment-19828868

#neuropa #homoseksualizm #myloetykezestetyka
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GilbertEatingGrape: Po pierwsze. Nie przytoczyłeś całego mojego komentarza (wątpię by wszystkie mirki kliknęły w link) , jest on wiec niepełny przez co sprawia wrażenie idiotycznego, nie popartego faktami lecz ,,zaściankowymi" poglądami. A fakty przedstawiłem, fakty które są niezaprzeczane. Jeśli im zaprzeczysz zaprzeczysz rzeczywistości.

Co innego całowanie a co innego latanie z gołym penisem na wierzchu.


Co nie zmienia faktu ze samo całowanie sie dwóch mężczyzn jest
  • Odpowiedz
@aaadaaam: ale jak natura? Natura, że całujący się faceci ble, a całujące się kobiety super? Dla mnie pocałunek dwóch kobiet jest tak samo nieatrakcyjny jak pocałunek dwóch mężczyzn. Odruchy homoseksualne u kobiet są naturalne? Pls...
  • Odpowiedz
trochę takie #!$%@? głupot, zróbcie sondaż wśród mężczyzn czy podobają się im homo kobiety, i czy homo mężczyźni też, jestem pewny że w przypadku pierwszego ponad połowa badanych odpowie twierdząco, a co do drugiego to już znacznie gorzej
  • Odpowiedz