Wpis z mikrobloga

@lukasz67: Ja na FreedConna też nie mogę narzekać. Bateria trzyma długo, jakość rozmów rewelacja, zasięg spoko, jakość muzyki dostateczna, ale na tym mi kompletnie nie zależy, bo jeśli już, to audiobooków słucham.
@johnymielony69: miałem którąś wersję tego i byłem nawet zadowolony, ale przez ten wtyk od słuchawek którym też się go ładuje jednak dostaje się wilgoc. po kilku latach okazjonalnego używania, również w deszczu, w końcu zrobila się w środku jakaś zwara i kosz. kilka lat pewnie posłuży.
@johnymielony69: Miałem ejeasa, nie wiem jak ten kask jest wyciszony, ale przy HJC CS-15 była tragedia. Problemem jest że nie wycina szumów i każdy słyszy szumy, co nie jest komfortowe podczas rozmów. A co do muzyki, do 80km/h coś tam było słychać, dalej słabo. Dla porównania mam teraz cardo packtalk bold, i słychać przy 140km/h.
@veranoo: Potwierdzam, na Cardo Spirit HD przy 160 słyszę muzykę na maksa, do 60 km/h nawet ładnie basem tłucze. Na HJC FG-ST. Minus, że musiałem sporo EPS wycinać pod głosniki hd.