Wpis z mikrobloga

@majk3l: no jesli sugerujesz, ze komus mozna sprzedac, to pula kupcow jest ograniczona do posiadaczy 40xx, to « za pare stowek » sami sobie moga kupic bez ryzyka, ze ktos chce ich nabrac. Z kolei zbyt niskie oferty beda podejrzane, wiec nie tak latwo ze sprzedaza moze byc. Sam tak chcialem zrobic :(
trzeba kod przez geforce experience zrealizowac


@taju realizujesz kod, sprawdzają czy masz RTX 4000
jak masz - dostajesz kod do gry.
jak nie masz - nie dostajesz.

Widzę nadal nie czaisz czaczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@majk3l: mowie o aktywacji/realizacji kodu, nie o jego otrzymaniu. Przeczytaj regulamin oferty i powiedz, czy jak sprzedam kod komus z 3070 to mu sie aktywuje czy nie
@taju: strasznie, zupełnie nie rozumiem o czym ty mówisz.
Masz na myśli, że chcesz kupić grafę z grą gratis i nie uruchamiać tej grafy, tylko kontynuować pracę na innej - starej lub integrze (bo tylko taki przypadek uniemożliwiłby ci otrzymanie kodu do gry) ?
@majk3l: czego teraz w szkolach ucza? Bo chyba nie czytania ze zrozumieniem…

1. Zasugerowales SPRZEDAZ kodu za kilka stowek po zakupieniu karty 40xx.

2. Wiec pytam czy po SPRZEDANIU tego kodu komus z karta inna niz 40xx mu sie ten kod aktywuje (regulamin…)

3. A ty teraz mnie pytasz o prace na starej gpu po kupieniu 40xx…
czego teraz w szkolach ucza? Bo chyba nie czytania ze zrozumieniem…


@taju: nie wiem, dawno to było. Natomiast nigdy nie miałem problemów z czytaniem ze zrozumieniem.

Zasugerowales SPRZEDAZ kodu


@taju: zasugerowałem sprzedaż kodu do gry. A nie kodu służącego do wykrycia grafiki w systemie i aktywacji (przekazania) właściwego kodu do gry - tą drugą czynność robi na systemie z kartą RTX 4000, inaczej nie przejdzie...

2. Wiec pytam czy
@majk3l:

kod do aktywacji kodu


I widzisz, tego nigdzie nie udalo mi sie przeczytac. Skad mam wiedziec, ze kod aktywuje inny kod, a nie gre na komputerze. Jesli tak jest, to teraz jest jasne.

jakichś dziwnych problemach z odsprzedażą, które nawet trudno sobie wyobrazić.


Bardzo latwo - patrz wyzej.

Z regulaminu i sposobu realizacji to nie wynika:

Uruchom oprogramowanie GeForce Experience i zaloguj się.
Przejdź do rozwijanego menu konta i wybierz
@Labovsky: problem jest w kilku portach z konsol, ktorych jakość była tragiczna i po kolejnych patchach jest już lepiej. Pamiętaj też, że większość graczy ma karty z <8GB VRAM. Jeśli devi będą robić gry, które 90% graczy nie działają nawet na low (The Last of Us :D) to będą zbierać recki 2/10. Tak więc te 8GB VRAM to jest coś, o co pewnie będą zahaczać słabo zoptymalizowane pojedyncze produkcje. Zanim dojdziemy