Wpis z mikrobloga

Mirki, taka sytuacja. Zrobiłem zamówienie na #amazon wybrałem dostawę do paczkomatu #inpost dostałem nr, przesyłka pojawiła się w apce... natomiast wcześniej dostałem na maila info od pocztexu, że idzie do mnie przesyłka wlanie pocztexem. Jestem na 100% pewny, że to właśnie to, bo nic innego nie zamawiałem. Chińczyk się walnął, czy o co chodzi? Co jeśli na tej przesyłce, która idzie pocztexem, jako adres odbiorcy jest adres paczkomatu? xD Czy może ona teraz trafi do inpostu, a stamtąd do paczkomatu?
  • 4
@LewackiKrul Też czasami od chińczyka biorę do paczkomatu. I zaraz po wysyłce w apce i postu pojawia się "przesyłka w przygotowaniu" i trwa to dość długo. Aż nagle pewnego dnia bach i jest w paczkomacie. Również miałem tak że przesyłka zamówiona normalnie, w opcjach nie było automatu a w trakcie jak paczka dotrze do Polski to pojawia się możliwość skierowania do paczkomatu. I teraz zdziwienie bo dostaje info od pocztexu ze mam
@LewackiKrul:
Pośrednik źle nadał (zarówno Pocztex jak i Paczkomat, to usługi krajowe, więc muszą być nadane z Polski).
Jak zwrócą to dostaniesz refund, gorszej jak doręczą (kurier ma ustawowe prawo wydać przesyłkę każdej pełnoletniej osobie zamieszkałej pod adresem wskazanym na przesyłce).