Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski takie może nawet troche intymne, bo list miłosny dla maniurki piszę, taki wierszyk trochę z tego wszystkiego mi wyszedł i chciałbym żebyście jakoś spojrzały na to tak po swojemu i oceniły, czy dobrze jest i fajnie wyraziłem uczucia, czy coś jakoś pozmieniać? No tak żeby lipy nie było, że przeczyta i pomyśli, żę jeszcze większym idiotom jestem niż to w rzeczywistości ma miejsce bo mi przykro wtedy będzie, zależy mi na niej jakby co mordki

Prawdziwa miłość, a nie filmowe uczucie powstało między nami
Masz włosy jak rzodkiewki pływające w miodzie, myślę o nich co dzień
Tyłeczek taki, że można by grać na nim w piłkę ręczną
Buzię jak anioł... piękną
Paznokcie u nóg jak wiosła kanu
Niebieskie oczy tak wielkie i wystraszone
Piersi piękne, idealny materiał na moją żonę
Jesteś mądra, czuła i wyrozumiała
Połączymy wkrótce nasze nagie ciała
Wspólny sen połączy nas
Jak możesz myśleć, że nie jesteś wystarczająco wartościowa
Kochana moja, do góry głowa
Jesteś piękną dziewczyną, zabawną dziewczyną
Bystrą pod wieloma względami
Przeżyliśmy tyle sztormów i tajfunów
Że teraz tylko piękna przyszłość przed nami

No i tyle na ten moment mam, napiszcie szczerze co myślicie
dzięki, pozdro
z fartem
#rozowepaski #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #milosc
  • 2
@Hissis: Nie rozumiem jak taki piękny wiersz mógł nie dostać choćby jednego plusa. Widocznie tutejsi ludzie są niewrażliwi i nie potrafią docenić tak pięknej poezji romantycznej. Pewnie jedyna sztuka która ich rusza, to sztuka mefedronu.

Mnie się podoba.
Nie zapomnij znaczka przykleić.
z fartem
@NonServiam-: No trochę mi smutno jest, że nie uzyskałem wsparcia żadnego w momencie kiedy otworzyłem się przed ludźmi, no ale trudno, muszę dać sobie radę jakoś teraz z tym wszystkim.
Fajnie, że Tobie się podoba, ale bardziej zależało mi na opiniach maniurek, bo do maniurki też właśnie kieruję swój przekaz jakby nie było, no ale co ma być to będzie, raz się żyje
Dzięki raz jeszcze mordko za wsparcie, jesteś dobrym