Wpis z mikrobloga

@ffallen Pierwsza beta była gorsza, teraz było lepiej i mnie wciągło. Kupiłbym gdyby nie gamepass i wątpliwa przyszłość tej gry ze względu właśnie na GP. Obawiam się, że ludzie z gamepassem będą mieli łatwiej
@ffallen: ja Deluxe kupiłem taniej niż Standardową w MS Store XD
@TrueGrey: Nadal taniej niż Diablo 2 w dniu premiery, też jestem rozwalony tymi cenami gier, ale chyba trzeba przywyknąć że tak już będzie przy grach AAA
muse - @ffallen: ja Deluxe kupiłem taniej niż Standardową w MS Store XD
@TrueGrey: Na...

źródło: dd

Pobierz
  • 0
Ale jestem zaskoczony wynikami ankiety - byłem przekonany, że będzie dużo więcej #!$%@? i tak z 60% na nie, a tu proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ffallen: ja tam jestem zachwycony, ale wiadomości które spływają na temat sklepu i battle passa mnie martwią. Tak czy siak ja wchodzę po kule w ultimate, ale to też dlatego że mam możliwość dostania giftcardow do blizzneta, ale jakbym miał wykładać gotówkę to ta wersja deluxe pewnie by weszła.
@krolik_wie_lepiej: Mnie na przykład martwi to, że jako gracz eternal (który gra jedną postacią, zamiast co 3 miesiące restart), nie będę miał możliwości rozwijania battle passa. Uważam, że chociaż część nagród powinna być dostępna poza trybem sezonowym w ten czy inny sposób. Jeśli chodzi o P2W, to się nie martwię, od dawna było pewne, że nie będzie.
@krolik_wie_lepiej: ostatnio był wywiad na Kotaku, gdzie jeden z devów powiedział że każdy tier battlepassa będzie można przejść za 2 dolary. Battlepass ma 100 tierów, więc wykladasz 200$ i masz cały BP z głowy. I dla Casuali znaczenia to nie ma, ale dla tych co będą chcieli grać intensywnie sezony i leaderboardy ich interesują, bonusy które dostajesz za tzw. ashes (ashes zdobywasz jako tier w passie) będą miały wpływ na progres.
@Vayloren: Przeczytałem właśnie ten artykuł i faktycznie ashes są częścią gamepassu, ale jest limit tierów, a każdy kto gra hardkorowo leaderboardy i tak je wszystkie odblokuje i tak, więc po co kupować? Opcja zakupu to bardziej jest dla casuali, którzy chcą coś odblokować, ale nie zdążą przed końcem sezonu. Co innego jeśli po zakończeniu passu będą ashes do zdobycia w nieskończoność poprzez dokupywanie go za $, ale tego nie ma opcji,
@Vayloren: A no i jeszcze widzę, że by odblokować daną premię, to wymaga to odpwiedniego poziomu, więc możesz nakupić sobie tierów, zyskać Ashes, ale nagrody z Ashes odblokujesz i tak dopiero wtedy, gdy osiągniesz pewien próg, najpewniej ten odpowiadający normalnemu progressowi, więc efekt snowballu nie wystąpi. Swoją drogą dobry bait: koleś sobie myśli, że kupi sobie progress, by dostać boosta do expa i wydaje przez to hajs, a tu hyc, nie
@muse: masz polskie konto na battlenecie? Kupiłeś giftcardy w $, wpłaciłeś je na polskie konto MS i połączyłeś z battlenetem, kupując grę? Czy wszystko przez vpn/zagraniczne konto? Zauważyłem, że w battlenecie euro=dolarom, a więc bardziej opłaca się płacić dolarami, ale czy da się zrobić tak mając polskie konta?