Wpis z mikrobloga

#gothic #dziejekhorinis Wszystkim tym ktorzy nie wierzyli albo nie zapoznali sie z moim wczesniejszym postem, tutaj watek z the modders gdzie jest potwierdzenie po czesci slow ktore pisalem, czyli ze wyciek taki mial juz wczesniej miejsce. Projekt ten byl juz sabotowany wczesniej.
Niestety, nie moge sie dokopac do screanow i postow sprzed paru lat kiedy te wycieki wczesniejsze mialy miejsce.
Zeby nie bylo - nic nie uwazam, ani nie wskazuje palcem, ale fakty sa takie ze plebs internetowy juz wylal szambo i zrobil 2137 filmow o "wycieku" nie robiac jakiegokolwek researchu. Dla mnie ta sprawa jest po prostu dziwna.
https://themodders.org/index.php?topic=42282.msg1383912#lastPost
  • 9
@Mastah1: No przeczytałem cały watek i gdzie jest na 100% że to stan dzisiejszy moda? A to że simonek napisał, że on ma na 100% info z dupy, no to ja ciebie proszę.
via Android
  • 2
@Gzyro Mój wpis nie tyczy się tego z jakiego okresu jest stan tych plików, tylko czy ten wyciek rzeczywiście jest oryginalny i czy takie akcje nie działy się już w przeszłości...
Wykop elita internetu a nie potrafi czytać ze zrozumieniem
  • 0
@przegro_pisarz: Oczekuje ze kazda osoba samodzielnie mysli, a tutaj wystarczylo rzucic zarzutke i bez jakichkolwiek sensownych dowodow wszyscy to lykneli i sie podniecaja.
Elita internetu, forum dla kumatych XD
leak miał miejsce w 2017. jeden z leaderów zleakował meshe oraz zarys głównej fabuły na discordzie ice blocka (tego co speedrunował gothica). fabułę tę przekazałem kanałowi sueskiemu, który już pociągnał to dalej.
niemniej nie wyciekła wtedy cała wersja gry. model fontanny zleakowany w 2017 znajduje się w dzisiejszym leaku.
@Mastah1: typie masz konto 7 lat i oczekujesz samodzielnego myślenia?
Może jeszcze do tego, że użytkownicy wykopu ruchają

Mi się wydaje, że dla beki wszystko tutaj piszą i, że to akcja marketingowa ekipy DK jakby chcieli to nic by nie wyciekło