Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: widać ze zbytnio nie ogarnia rzeczywistości i dopiero przy montażu musieli ją uświadomić ze takie przypadki należy automatycznie zgłaszać bo jest to realne zagrożenie na drodze
  • Odpowiedz
  • 0
@odyn88:

content jest dla dzieci/nastolatków więc pewnie ma coś między 16-18 tak strzelam.

Jeśli już jesteś taki ciekawy to urodziłem się w 1999 roku więc obecnie mam 24 lata, ale dziękuję za to 16-18 bo zawsze mnie to bardzo śmieszy i znaczy, że dobrze się maskuje w miarę. Co to znaczy, że content jest dla dzieci/nastolatków? Przypominam, że jeszcze kilka lat temu mocno dorośli ludzie oglądali trudne sprawy, dlaczego ja lub
  • Odpowiedz
Montując pewnie film wiedziała, że musi wyjść z twarzą, więc wymyśliła taką gadkę. Czemu nie zgłosiła? Proste- chodzenie po prokuratorach czy sądach i jeszcze jak to jakaś dzielnia co się ludzie znają, czy coś takiego, może zwyczajnie w świecie szkoda było jej człowieka. Wiadomo każdy powie % to % i nie ma dyskusji. Tylko, że są osoby co po 4 piwach jadą lepiej niż typiarka lat 55 w Yarisie rocznym co jedzie
  • Odpowiedz