Wpis z mikrobloga

#biedanonim
Chciałem kupić auto ale okazało się #santander to bank dla biedaków i wykonanie przelewu powyżej 125k wymaga wizyty w oddziale xd.

Rozglądam się teraz w ofercie i szukam banku z dobrą aplikacją i z tego co widzę Alior ma limit do 1 miliona a PKO BP i ING powyżej 200/300k wymagają kontaktu z infolinią.

Ma ktoś z was konto w tych bankach i mógłby doradzić jak z aplikacją, obsługa itd ? Czy może jeszcze coś innego?

#banki #bank #kontobankowe #pkobp #ing #aliorbank #citibank #millenium #bnpparibas



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
· Tag #biedanonim to wpisy z niską potrzebą anonimowości.

  • 7
@mirko_anonim: Nigdy nie miałem problemu z aplikacją aliora. Jest bardzo intuicyjna wg mnie.

Pko bp - apka nie wiem, ale podejrzewam, że kiepsko, bo to bank dla starych ludzi i tam się nic nie da, ani nic szybko, a obsługa w oddziałach to tragedia.

ING - wg mnie apka zbyt chaotyczna i przekombinowana. Ciężko mi w niej cokolwiek znaleźć.
@mirko_anonim: używam na daily PKOBP, apka bardzo intuicyjna, szybka, wygodna, wszystko pod ręką, ciemny motyw, jedyny minus, że w ciągu dnia można wysłać tylko 3 tysiące złotych na numer BLIK, można zmienić limity karty w apce, no i też na plus, że można poprosić o powiadomienie z danymi konsultanta, który do Nas dzwoni
@Tytanowy_Lucjan: no i odzywasz się a nie masz pojęcia w temacie. PKO obecnie w moim odczuciu ma najlepsza apke. A przepracowałem mbank, santandera, aliora i ing. Obsługa w oddziale dla mnie ideolo, od 10k na konto miesięcznie za darmo jest konto „dla bogatych” gdzie masz priorytetowa obsługę i prywatnego doradcę pod telefonem. Jak byłem w innym oddziale niż mój macierzysty, to przyjmowała mnie dyrektorka tegoż oddziału, żebym w kolejce nie czekał
@hadwao93: Napisałem, że nie znam ich apki, ale niestety doskonale znam poziom obsługi. Ilekroć miałem tam coś do załatwienia to bank był okupowany przez stare baby szukające swoich trzyletnich lokat na 2%, obsługa była niekompetentna i nieogarnięta, a ja sam musiałem każdego z osobna szkolić z procedur prawa spadkowego i ich własnych z innego oddziału. Porażka. Najgorszemu wrogowi bym nie życzył mieć tam konta. Bank dla staruchów.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Otworzyłem w PKO BP, aplikacja dużo lepsza niż ta od Santandera + na koncie premium można omijać kolejki.
Byłem też w ING ale oddział blisko mnie nie obsługuje gotówki i mają konta walutowe tylko w EURO,USD i GBP.
Alior nie ma priorytetowej obsługi a oddział ma same negatywne opinie przez kolejki.
Fajną ofertę miał też mBank ale mając tam konto zapasowe wiem że ten bank nie nadaję się