Wpis z mikrobloga

Mam dosyć tego #!$%@? iPhone’a. Kupiłem jakiś czas temu AirPods Pro 2 (1300 złotych w MediaExpert żeby nie było) i wszystko było ok aż do wczoraj. Teraz wyświetla się komunikat że nie można zweryfikować oryginalności słuchawek i do wyboru mam dwie opcje:

- rozłączyć się
- połączyć przez Bluetooth ale bez pełnej funkcjonalności i wyciszenia dźwięków otoczenia.

Myślałem że mnie #!$%@? strzeli, żadne porady, w tym te na stronie Apple nie rozwiązują problemu. Ktoś spotkał się z czymś podobnym?
#iphone #apple
  • 74
@Cyslav: No wyobraź sobie że kiedyś tam mocno audiobooków słuchałem wrzucałem sobie je na chmurę one drive i mnie właśnie kumpel z applem poprosił żeby mu wrzucić linka do audiobooka którego akurat słuchałem. Wyobraź sobie że iPhone nie pozwolił pobrać pliku z chmury musiałem na własnym kompie zainstalować iTunes czy jakieś tam inne gówno żeby podłączyć kabelek do komputera i do telefonu i przerzucić fizycznie plik na japcocka. To mnie przekonało
że też ludzie dają się #!$%@?ć na taki hajs tylko po to aby mieć telefon z logiem jabłka...


@78702318667314: typowy stary pierdziel, ktory w 2023 uwaza, ze apple jest drogie xd Typie, to nie jest 2013. Teraz ludzie uzywaja, bo jest to po prostu dobry i bezproblemowy sprzet, a ewentualna naprawa finansowo nie jest problemem.

Za to jak chcesz sie #!$%@? z softem, modyfikacjami, robieniem z telefonu #!$%@? wszystkiego no to
@yannikto: to jest po prostu problem jednego urzadzenia z japkiem, vs. caly eksosystem. uzywanie iphona z onedrive czy jakas inna chmura jest meczace, ale jesli to robisz na icloud, to jest to prostsze niz cokolwiek innego. po prostu jak iphone, to mac a nie windows i onedrivy ()
@kiera1

Dostałeś podróbki. Ktoś w me kupił oryginalne słuchawki, odebrał je a następnie wsadził do srodka #!$%@? od pana chińczyka. Sklep zwrot przyjął

Teraz ty ten zwrot kupiles i bujasz się z #!$%@?

Pozdrawiam
że też ludzie dają się #!$%@?ć na taki hajs tylko po to aby mieć telefon z logiem jabłka...


@78702318667314: przeciez modele samsunga, pixela czy xiaomi konkurujące z iphonami są w podobnych, jeżeli nie wyższych cenach. 2023 a argument o cenie wiecznie żywy.

jest mnóstwo fajniejszych telefonów z lepszym aparatem i czasem pracy na baterii


@bboymc: XDDDDDDDDD a podasz chociaż dwa?
@Magowie0gniaEnjoyer: mam ten sam plan. Pamiętaj,że iphone ma tylko rok gwarancji xd
Kilka razy miałem reklamować ze względu na nagminnie wywalające się aplikacje. Zobaczę czy naprawią to to w 17 wersji systemu. Ramu jest za mało moim zdaniem i dlatego są crashe