Wpis z mikrobloga

Jak ten czas leci... jeszcze tylko pół godziny do kolejnego wielkiego finału #eurowizja! ()
Od pięciu lat (z przerwą na edycję 2020, nieodbytą z powodów doskonale nam znanych) nierozerwalnym elementem śledzenia tego konkursu na Wykopie jest Wasze głosowanie w ramach #ankietaeurowizja!

Podobnie jak w poprzednich edycjach, w finale głosowanie będzie polegało na ocenie piosenek w skali 1-5.
Jeśli chcesz być na bieżąco, zaobserwuj tag #ankietaeurowizja lub wejdź na mój profil:
https://wykop.pl/ludzie/plackojad
Przypuszczam, że ta druga opcja będzie mniej zawodna, ponieważ w półfinałach ankiety nie pojawiały się na tagu, mimo prawidłowego tagowania... Być może będziecie musieli przecierpieć moje wpisy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najlepiej otwórzcie sobie jeden z tych linków w osobnym okienku i odświeżajcie sobie po każdej piosence (albo samo będzie się odświeżało, nie wiem...). Wówczas powinny pojawiać się kolejne głosowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Głosować możecie do momentu zakończenia oficjalnego głosowania SMS - czyli do około północy. Wówczas głosy te zostaną zliczone, a wyniki przedstawione po ogłoszeniu zwycięzcy całego konkursu.

Żeby przetestować Waszą czujność i rozluźnić trochę napiętą atmosferę, wrzucę do 21 kilka ankiet rozgrzewkowych. Oto pierwsza z nich:

Które państwo spoza EBU najchętniej zobaczyłbyś na Eurowizji?

  • Chiny 3.3% (3)
  • Japonię 33.7% (31)
  • Indie 7.6% (7)
  • RPA 3.3% (3)
  • USA 18.5% (17)
  • Kanadę 6.5% (6)
  • Brazylię 7.6% (7)
  • Koreę Południową 10.9% (10)
  • Meksyk 6.5% (6)
  • Inne państwo (komentarz) 2.2% (2)

Oddanych głosów: 92

  • 6