Wpis z mikrobloga

#pokazkota #lidlomix #thermomix Mam to urządzenie od listopada, dostałem od siostry. Podzielam zdanie mojego kota w kwestii tych urządzeń. Kompletnie nie przydatne, urządzenie typu żeby móc się pochwalić przy znajomych xD. Używałem dosłownie dwa razy, większość rzeczy można zrobić sobie samemu, urządzenie i tak trzeba myć, znaczy no ma funkcje XD. Ogólnie nie polecam, jakbym miał za swoje kupić, to bym uznał za stratę kasy xD
Lujdziarski - #pokazkota #lidlomix #thermomix Mam to urządzenie od listopada, dostałe...

źródło: jebaćthermomiksiarzyilidlomiksiarzytez

Pobierz
  • 30
@Lujdziarski to jest urządzenie dla ludzi, którzy nie potrafią korzystać z internetu i do tego nie mają kompletnie na siebie pomysłu tylko trzeba im te pomysły podsunąć pod nos, żeby ogarnęli że tak można zrobić. idzie sobie taka osoba do kuchni, na ekranie urządzenia przewinie sobie przepisy, wybierze co ma ochotę i po kolei wszystko się wyświetli co, w jakich ilościach i w jakim czasie robić. To samo można by osiągnąć z
@Lujdziarski A ja się nie zgodzę. Odkąd many dużo więcej gotujemy w domu, prowadzi rkok po kroku, mnóstwo przepisów, integracja z aplikacją i listą zakupów. Wygodna rzecz. Czy warta tych pieniędzy to osobny temat. IMO jeśli dla kogoś to nie jest istotny wydatek to warto. Jeśli jest to dla kogoś obciążenie finansowe to nie. Natomiast nie ma z tego co robić jakiegoś cuda i religii. Ot taki bardziej zaawansowany robót kuchenny z
@mbasasello: I to jest komentarz na który czekałem, jasne że tak. Ja za swoje bym nie kupił, zależy przez co bym dzielil, czy przez miesiące posiadania, czy ilośc użyć. To za te pieniądze, wolałbym zjeść w restauracji czy na mieście, też za mnie tam posprzątają i przygotują posiłek. Moja siostra używa lidlomixa, zupy dość często robi, chwali,
@krucjan: A co powiesz na to, że te urządzenie często jest używane w restauracjach na kuchni?
wiem to od szwagra który jest szefem kuchni i trochę pracował w różnych miejscach