Wpis z mikrobloga

Czaicie motyw?
- W listopadzie spada rakieta i zabija dwoje ludzi w Polsce
- Niemcy "Damy wam patrioty"
- PIS: "Nie hehe. Bardziej się przydadzą Ukrainie my od Niemiec nic nie chcemy"
- Miesiąc później nad połową Polski przelatuje rakieta zdolna do przenoszenia głowic nuklearnych xDD
- PIS: #!$%@? co się #!$%@?ło - cicho z tym ... żeby to nie wyszło za daleko bo beka.
- Błaszczak "Weźcie to #!$%@? zostawcie w śniegu, nikt tego nie znajdzie"
- Błaszczak "Panie prezydencie i panie premierze weźmy te patrioty jednak"
- Do polski przyjeżdżają Patrioty xD
- Zgadzamy się na pomoc - Nasze niebo bezpieczne!
- Premier #!$%@? wie
- Prezydent #!$%@? wie
- Rakietę znajduje random na koniu na wiosnę xD
- Inba się kręci
- Błaszczak: Ja nic nie wiedziałem
- Morawiecki: Ja nic nie wiem ja się teraz dowiedziałem
- Prezydent: #!$%@? ja tu mam rzeczy do podpisania.
- Generał: Ja wiedziałem i powiedziałem
- Błaszczak: Generał kłamie

I tak się żyje w tym kartonie zlepionym gównem xD
PS: A jaka rakieta jebła w listopadzie dalej nie wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #bekazpisu #polityka #wojna #rosja #ukraina
  • 14
@ciastko_do_kawy: 1. Z tą niemiecką OPL lub bez niej niczego by to nie zmieniło.
2. Umieszczenie tej OPL na Ukrainie to akurat był w #!$%@? cyniczny pomysł, bo w istocie to ona chroniłaby nas.
3. Od dawna wiadomo jaka rakieta spadła w listopadzie, bo dawno krążą już zdjęcia jej elementów w Internecie. W zasadzie od razu było wiadomo, że chodzi o jakąś wersję 5W55.

Największy problem jest z komunikacją.
@musztym: W radiu mówili, że system ostrzegania NATO jest zintegrowany i jeśli naszą przestrzeń naruszyła rakieta, to poszło to do dowództwa NATO po kolejnych szczeblach. I teraz nie wyobrażam sobię sytuacji, gdzie zaigraniczni oficjele wiedzieli o rakiecie a nasze "elyty" polityczne nie
@kubex_to_ja: Dokładnie to, jak szybko to wyleciało z wszystkich pamięci żeby być naprostowane. Zapomnieli jak Zelenski upierał się, że to nie była ich rakieta. Dopiero potem zmienił zdanie. I znowu teraz mamy rakietę z kierunku Białorusi (o której ludzie dywagowali, że stamtąd była również i ta co się rozbiła w Przewodowie) i w dodatku już teraz na 100% rosyjska i wszyscy cicho zamiatają sprawę pod dywan.

#!$%@?, mało brakowało a byśmy
@ciastko_do_kawy: historia stalinowskiego rządu i partii, w której rzeczywistość nie istnieje, bo ważna jest tylko narracja, i nawet we własnych kręgach nie ma prawdy, jest tylko "prawda"...
Ktoś ma wątpliwości że PiS to stalinizm i komunizm pełną gębą? Przecież nawet u nazistów we własnych szeregach były porządki, a tutaj burdel typowo komunistyczny.
@ciastko_do_kawy: oho kolejny ekspert, o ile wiem to mamy siły USA myśle że ze 2 samoloty avac pełnią dyżury na niebie i co i też nie wykryły.? Nawet i 1000 patriotów by Ci nie pomogło jeśli nie masz czym wykryć tej rakiety.