Wpis z mikrobloga

  • 70
@Kagernak W Bydgoszczy też nie byłem ale jeśli chodzi o Łódź to po za Manufakturą i kilkoma innymi miejscami miasto jest tak przygnębiające, że za każdym razem jak stamtąd wracam to się cieszę, że mieszkam na wsi pod miastem powiatowym
  • Odpowiedz
W Bydgoszczy też nie byłem ale jeśli chodzi o Łódź to po za Manufakturą i kilkoma innymi miejscami miasto jest tak przygnębiające, że za każdym razem jak stamtąd wracam to się cieszę, że mieszkam na wsi pod miastem powiatowym


@kutmen2: mieszkaniec Łodzi here. Potwierdzam. Łódź to najbrzydsze duże miasto w PL i w stosunku do innych miast pokroju takiej Bydgoszczy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Gdańska idzie wręcz wstecz. Cały ten "remont"
  • Odpowiedz
@Jabby najlepsze, że naczytałem się hehe memów o Łodzi i myślałem, że to tylko takie heheszki XDD #!$%@? jakie było moje zdziwienie gdy ogarnąłem, że to nie były żarty XDD naprawde nie moglem wytrzymać. to miasto jest tak ponure i paskudne, że #!$%@? stamtąd jak najszybciej mogłem XDD
  • Odpowiedz
@wafel93 Mi się bardzo podobało w Czechach, co prawda byłem tylko w Budziejowicach i w dodatku w pracy ale jakoś mi się spodobało i planuje sobię skoczyć w urlop z by przejechać kilka większych miast. #!$%@? mnie to, że u nich się szybciej dogadasz po niemiecku ale jakoś to przeżyje
  • Odpowiedz