Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja #wojsko #pis #mon

To powinien być natychmiastowy koniec politycznej kariery jednego pana i początek jego weryfikacji przez odpowiednie organy. Niezależnie od przebiegu działań jest głównym winnym sytuacji.

Jeśli wiedział o rakiecie i odwołał poszukiwania to nie wiem czy jest aż tak madry ze liczył na to, ze korozja zje ją całą? Myślał ze poleciała dalej- do Niemiec ?

Jeśli nie wiedział to znaczy ze nie panuje nad armia, nie panuje nad dowódcami i zarządza strachem przez co podwładni wolą ukrywać problemy zamiast je rozwiązywać. Znany w przemyśle mechanizm popularne zachowanie niskiej jakości menadżerów.

Dodatkowo jeśli nieprawdą okażą się oskarżenia dotyczące jego niewiedzy to w grę wchodziłoby dyskredytowanie kompetentnych dowódców armii.
  • 29
@aarahon: Wewnątrz tej rakiety nie było żadnego ładunku nuklearnego, pusta ruska wydmuszka i cała sprawa opiera się o to, że nikt nie zareagował. Straszenie ludzi tym, że mógł być tam jakikolwiek ładunek jest zwykła demagogią, dziwi mnie, że chcesz "dyskutować" na ten temat, kiedy ja nie widzę tu żadnego pola do rozmowy.
@Glikol_Propylenowy: tyle że po pierwsze - niekoniecznie wysłali ją w nas. Po drugie - według ich doktryny mogą używać takich pocisków. Po trzecie - otwarcie nam grozili i twierdzili że walczą z NATO a więc też z nami.
@aarahon: Wg ich doktryny mogą używać takich pocisków wyłącznie w odpowiednich geopolitycznych warunkach o czym doskonale wiesz i nie zachodzą żadne przesłanki, żeby zrzucili coś takiego nawet na terytorium Ukrainy.
Ad 1 Bydgoszcz to sam środek Polski, gdyby nie wysłali jej w nas celowo to nie wiem w kogo, jeszcze gdyby spadła gdzieś przy Ukraińskiej granicy to można by było stwierdzić, że pomylili się w obliczeniach, tutaj wysłali zwykłego straszaka. ile
Ad 1 Bydgoszcz


@Glikol_Propylenowy: to rakiety manewrujące, mają możliwość autonomicznego lotu. Mogą lecieć aż skończy się paliwo co mogło nastąpić w tej sytuacji.

Ad 2


@Glikol_Propylenowy: Ukraińcy razem z NATO atakują według nich ich terytoria i to są fakty. P.S. Między innymi zagrożeniem swojej państwowości i utratą suwerenności usprawiedliwiali napaść na Ukrainę...

Ad 3


@Glikol_Propylenowy: nam grozili.
@aarahon: Wydaje mi się, że zupełnie nie odróżniasz rosyjskiej propagandy dla ludu z tym na co faktycznie Rosja może i jest sobie w stanie pozwolić. Odnoszę wrażenie, że gdybyśmy stali po drugiej stronie barykady tak samo straszył byś Rosjan Polską xD.