Wpis z mikrobloga

Co chcielibyście mieć wygrawerowane na nagrobku?

Podaję żenująco nieśmieszne przykłady dla inspiracji:

- Na co czekasz, uklęknij jak zawsze gdy się spotykamy...
- I czego się gapisz
- WY PRACUJECIE A JA BALUJE W NIEBIE, KTO MA GORZEJ?
- Przyjmuję napiwki w zniczach i kwiatach
- Kur*a mówiłem, że wystarczy mnie wrzucić do lasu
- Zawsze lubiłem leżeć, więc leżę dalej
- Do zobaczenia [ xD ]

#heheszki #ankieta #pytanie #smierc #wykopowezabawy
  • 10
@Big_Fomo: Więc dla Ciebie opcja ,,Kur*a mówiłem, że wystarczy mnie wrzucić do lasu" jak znalazł

Nagrobki są przede wszystkim dla tych co będą żyć w sumie. Wiadomo jeśli zawsze byłeś skromnym człowiekiem, to nie ma sensu robić ci monumentu. Ale to tylko reprezentacja emocji Twoich bliskich. Ostatni symbol tego, że żyłeś w ich sercach
Więc dla Ciebie opcja ,,Kur*a mówiłem, że wystarczy mnie wrzucić do lasu" jak znalazł


@Wrrronika: kiedys sie zastanawialem czy jakby umrzec na cmentarzu w wykopanej dziurze, to czy tylko przysypia i baj baj, czy beda musiec wyjmowac cialo i robic jakies cyrki...
@Wrrronika: Zdarzyło mi się grawerować Shashę Grey ala Maryja na słupku do tablicy XD

kiedys sie zastanawialem czy jakby umrzec na cmentarzu w wykopanej dziurze, to czy tylko przysypia i baj baj, czy beda musiec wyjmowac cialo i robic jakies cyrki...


@Big_Fomo: Znajomy grabarz miał taką "przygodę" rano zobaczył kobietę leżącą przed pomnikiem, sprawdza i nie żyje. Dzwoni na karetkę, policję i mówi, że znalazł ciało kobiety na cmentarzu, a