Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupić jakiś pakiet medyczny we #wroclaw ?
Męczą mnie lekkie zawroty głowy przy poruszaniu się. Z tego co patrzyłem, te pakiety medyczne w #luxmed i innych sieciach są słabe lub trzeba robić jakieś dopłaty (doczytam jeszcze).

Kompletnie w młodym wieku nie widzi mi się, żeby ciągle płacić za badania i lekarzy: rezonans odcinka szyjnego, badanie vng, wizyty w poradni zawrotów...
na NFZ mam tylko skierowanie na vng na oddział ale kiepsko z terminami.
#zdrowie
  • 6
@halogen12v: z tego co pamiętam to takie sensowne pakiety w sieciówkach typu Luxmed zaczynają się od 300 zł / msc i trzeba pewnie podpisać umowę na minimum rok. Poczytaj sobie dobrze, co wchodzi w skład danego pakietu i po prostu przelicz, czy bardziej ci się opłaca wykupić abonament czy zrobić wszystko na własną rękę. Na NFZ część rzeczy pewnie załatwisz w miarę szybko, a na niektóre będzie trzeba czekać kilka miesięcy.
@halogen12v: we wroclawiu jest słabo czasem oczekiwania, czesto (w medicover) trzeba umawiac sie osobiscie albo maltretowac infolinie, bo na stronie malo terminow jest. W luxmedzie ponoc jeszcze gorzej, bo przyjmuje rowniez na NFZ. Zorientuj się w cenach i dostępnosci potrzebnych Ci specjalizacji, zawsze mozesz wzac na miesiac czy dwa i zobaczyc, jak to wyglada.
@halogen12v @pasta_alla_carbonara to fakt, jestem totalnie rozczarowana Medicover, bardzo mało terminów, trzeba ciągle sprawdzać stronę, do tego nieraz już po umówieniu przesuwają terminy, a wizyty trwają średnio 5-7 minut, bo już zaraz następna osoba i widać, że lekarz chce się ciebie jak najszybciej pozbyć z gabinetu.

do tego większość dostępnych lekarzy ma słabe opinie w internecie i jest to odczuwalne podczas wizyty. ogólnie bardzo nie polecam.
@pasta_alla_carbonara dzwoniłam na infolinię dwa razy i mi tam nie pomogli właśnie:/ nie ma, bo nie ma jeszcze grafików lekarzy, bo nie zdążyli udostępnić i tyle co się dowiedziałam. osobiście się poddaje, nie chce mi się gadać z botem i czekać na przekierowanie, jak potem i tak na jedno wychodzi.
czesto (w medicover) trzeba umawiac sie osobiscie albo maltretowac infolinie, bo na stronie malo terminow jest. W luxmedzie ponoc jeszcze gorzej, bo przyjmuje rowniez na NFZ.


@pasta_alla_carbonara: luxmed to jest lata świetlne przed tym gównem medicoverowym. We wcześniejszej robocie miałem luxmeda to jak nie było terminów to cyk telefon i się znajdował. Zawsze mogłem powołać się na umowę, gdzie miałem x czasu na dostępność danego lekarza. Medicover w ogóle nie ma