Wpis z mikrobloga

w piątek mam rozmowę o pracę w mcdonaldzie macie jakieś porady? na co sie przygotować, czego sie można spodziewać, czy są jakieś dodatkowe benefity? czy zniżki pracownicze są duże? na jakiej zasadzie jest przyznawana karta multisport? i w ogóle czego moge spodziewać się po tej rozmowie? mam lekki stres bo właściwie to byłaby moja pierwsza poważniejsza praca
byłbym bardzo wdzięczny za pomoc ()

#mcdonalds #praca #pracbaza
  • 17
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: jak brakuje ludzi do pracy to biorą każdego xd na 3 miesiące okres próbny mogą zaproponować ci np 1/2 etatu a dawać więcej godzin w rzeczywistości, w miarę możliwość dbaj o higienę a z tym bywa różnie zarówno u młodych osób jak i starszych, zniżki na jedzenie są duże typu 4zł 6 nugettsów czy wrap klasyczny za 7zł, kartę multisport ogarnia kierownik ci co mają to sobie chwalą nawet, dodatkowych
  • Odpowiedz
@X2X2X: z twojego doświadczenia można "wybrać" w jakich godzinach chcesz pracować? przykładowo jeśli chciałbym dostawać głównie nocki i weekendy (chyba mniejszy ruch i większa stawka godzinowa) to byłby z tym problem?
  • Odpowiedz
@X2X2X: i jak to wygląda z trudnością pracy? na ile cały proces składania kanapek jest zautomatyzowany? ciężko mi było znaleźć jakieś informacje na ten temat w necie, widziałem tylko pov pracownika w usa, ale zakładam że praca w polskim maku może sie dużo różnić
  • Odpowiedz
@sberatel: oczywiscie ze mozna nie przejsc, tak jak napisalem, przychodzili ludzie do pracy, gdzie wymagana jest tylko ksiazeczka sanepidu no i rozmowa o dupie marynie i jak ktos sie stresuje na rozmowie, gdzie pracownik zadaje pytanie "powiedz cos o sobie" i nie potrafi nic powiedziec to bedzie kiepskim pracownikiem (tak nie kazdy do tej pracy sie nadaje)
@asdfqwerty123: gratuluje!
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: jeśli chodzi o wybranie sobie godzin do pracy to częściowo masz na to wpływ ale akurat weekendy największy ruch i tez po to zatrudniają pracowników na same weekendy, co do zmian nocnych to akurat ludzie nie chcą zbytnio na nie przychodzić i trochę taka rotacja jest ale nie jest powiedziane że faktycznie każdy pracownik na nie chodzi w imię " sprawiedlowści ", nocki mogą być sprzątające jak i takie pracujące
  • Odpowiedz
@asdfqwerty123: To jest ciężka powtarzalna praca - jak jesteś w stanie robić jedną tą samą prostą czynność przez jedną zmianę to jakoś dasz radę. Ja niestety nie jestem szybko się wypalam przy czymś takim.
No i korzystają z kruczków prawnych w umowie żeby #!$%@?ć więcej godzin, więc nie zdziw się że jak się zgłosiłeś na pół etatu to będziesz miał 3/4
  • Odpowiedz