Wpis z mikrobloga

mam pytanko, mając skład jak na screenie w Fifie już nie ma czego szukać?
czasami już odpalam Fifę by zagrać dla "przyjemności" mistrzostwa fut czy division rivals i mój zespół stoi jak takie pachołki. w obronie nikogo, w pomocy nikogo, a w ataku to ktoś się pojawi jak mu na sztywno ustawie żeby zostawał z przodu xD

w pierwszej połowie nie zbliżam się do bramki i w drugiej muszę gonić co zazwyczaj kończy się jeszcze większym wpierdzielem. jak to jest że na 10 meczów 9 nie mam nic do powiedzenia, nawet z połowy wyjść nie mogę.
jak to jest że przeciwnik pressuje od pierwszej do ostatniej minuty, a ja nawet w trybie "atak całą drużyną" nie mogę wyjść ze swojej połowy?

#fut
Pobierz
źródło: temp_file.png4273880592998560654
  • 10
@open_or_die @Psychol7 serio to aż taki zły skład? wg mnie nie. Grałem ze składami mającymi złote karty u siebie typu mendy na boku obrony i grali bardzo fajnie.
Wg mnie kwestia ustawienia, wytycznych, może samego sposobu grania a nie składu.
@open_or_die: @open_or_die Jak na to, że grasz od premiery to ten skład to takie 2/10. Szczególnie teraz gdzie topowe karty tots kosztują mniej niz 100k. Jaki bilans robisz w weekend? jak chcesz to napisz na pw, podeśle Ci później jakąś fajna taktykę i jak nią grać.
@StnK mam 200k, i drugie 200k w zawodnikach, jestem otwarty na propozycje jeśli zgranie będzie na znośnym poziomie.

dzisiaj po pracy będę sprawdzał czy uporządkowanie taktyki da jakiś efekt, na pewno już wszyscy nie będę stać jak kołki w polu karnym.