Wpis z mikrobloga

@sorek: Film (dostępny na netflix albo zatoka), A New Generation, mi się bardzo podobał, może nawet bardziej niż ten z 2017. Jest zabawny, dobrze animowany, ma fajne piosenki i dobrą grę aktorską. Lubię bohaterów. Tym razem cast to 5 kucyków, 4 one i jeden on. Na minus, jak się zastanowisz nad fabułą, to ona trochę jest bez sensu.

Gra (dostępna na steam i na konsole) była OK, ale oczywiście bardzo krótka.
@blargotron: Ostatnie kilkanaście sekund filmu. Arty stworzone przez artystkę Cupute, a sam filmik został przygotowany z okazji 1 kwietnia

@sorek: Według mnie warto, mimo że (moim zdaniem) fabuła miejscami nie ma sensu to nadrobione to jest przez głównych bohaterów oraz samą animację. A w przypadku shortów Tell Your Tale to raczej należy je traktować z przymrużeniem oka (szczególnie w przedostatnim odcinku Opaline zachowuje się całkowicie out of character), chociaż jakieś
@draen: OK, to jestem debilem, obejrzałem film ale wyłączyłem zaraz przed tym jak to mówi. Na drugi raz muszę obejrzeć do końca i sprawdzić datę. Dzięki. Fajne arty w każdym razie.

Co do TYT to ja nie wiem w końcu, myślałem, że to miało być zupełnie osobne kontinuum, teraz się dowiedziałem, że w którymś odcinku jest pokazane jak Izzy naprawia lampę dla Sunny, a gdyby miało być w tym samym, to