Wpis z mikrobloga

Chciałem się zapisać na boks i gość pytał czy chce na jeździć na zawody a ja ze bardziej rekreacyjnie i gadał ze w tym klubie to bardziej pod zawody.Do samoobrony i żeby czuć się pewnym siebie podczas napotkania jakiś cwaniaków to jaka sztuka walki byłaby najlepsza?
#boks #sztukiwalki
  • 12
@Kodzirasek: żebyś się nie zdziwił jak ten klub dostarcza mięso do "zawodów", na których szemrane towarzystwo robi sobie zakłady.
Kolega się tak kiedyś przejechał :) i potem przed dwa miesiące dochodził do siebie.
@Kodzirasek sądze tak jak koledzy, że jesli myślisz o samoobronie to przede wszystkim trzeba #!$%@?ć. Nawet jak okażesz się "lepszy" to twój oponent, nawet jesli zaczął to po niefortunnym upadku łbem o kraweznik może ci zafundować odsiadkę ( ͡º ͜ʖ͡º).

A tak czysto teoretycznie to boks i bjj bym poprzeplatał "pod samoobrone"
Czemu tak uważasz? Możesz rozwinąć? Bardziej chodziło mi żebym czuł się pewniej jakby ktoś skakał np w klubie.


@Kodzirasek Po prostu sporty walki i budowanie przez to pewności siebie mogą dać ci trochę złudne poczucie bezpieczeństwa, skoro w każdej chwili możesz trafić na #!$%@?, który wyciągnie nóż i bez zastanowienia cię zabije dosłownie jednym dźgnięciem. Jedną z najważniejszych zasad samoobrony to przede wszystkim nie dać się sprowokować i po prostu ignorować, a