Wpis z mikrobloga

#eurowizja
Jestem mocno zawiedziona, że nie mogłam zagłosować. Nielogicznym jest dla mnie że reszta świata mogła głosować, ale my nie xd

Szkoda mi, że Łotwa nie przeszła, a Szwajcaria owszem. Z drugiej strony Szwajcaria zrobiła chyba trochę lepsze show i przesłanie było łatwiejsze w odbiorze.

Przeszkadzał mi też brak komentarzy przy przedstawianiu artystów na oficjalnym streamie Eurowizji, nawet próbowałam odpalić tvp, ale stream tvp nie działał, a w ich aplikacji VOD nie mogłam tego znaleźć, ktoś chyba mocno zwalił po ich stronie xd BBC też mi na szybko nie zadziałało, musiałabym zapłacić za subskrypcję (o.o) Czuję, że nie ma dla mnie dobrych opcji obejrzenia Eurowizji :D Na czwartek muszę się lepiej przygotować

No i #wykop, nie mogłam głosować w ankiecie bo nie widziałam wpisów na tagu, co za bezsens xDDD Pisanie wpisów zwłaszcza przez aplikację mobilną na iOS to też jakiś żart

Poza problemami, Eurowizję odebrałam bardzo pozytywnie, super się oglądało wstęp z dziećmi na początku, występy artystów, widać było że część artystów była zestresowana, ale po chwili łapali swoje "flow" i lecieli dalej. Chyba nawet widownia pomagała im nabrać odwagi oklaskami ( ʖ̯) Lubię Eurowizję za tą atmosferę, musiało być super być tam na miejscu :D

Nie mogę się doczekać czwartku () Najbardziej chyba czekam na występ Austrii i Armenii
  • 15
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: nie masz czego żałować, jeśli chodzi o komentarz - ci idioci zamiast tłumaczyć to zagłuszali wszystko (bardzo podkręcony mikrofon mieli i nic poza ich pierniczeniem o dupie maryni nie dało się usłyszeć), nawet Sierocki pierdzielił przez większość występu Francji xd nie tłumaczyli w ogóle sensu piosenek, ani tytułów, nie potrafili nawet ich poprawnie wymówić.
Serio, wolałabym bez komentarza oglądać, ale oglądałam z mamą, która nie zna angielskiego :( w
  • Odpowiedz
@rzep_psiego_ogona: na oficjalnym streamie nie było wcale komentarza, była cisza i same grafiki, więc nie mieli co zagłuszać. Chyba, że mówisz o komentarzach prowadzących. Myślałam, żeby włączać tvp tylko przy komentarzach o artystach, gdzie w oficjalnym streamie była po prostu cisza. Jak mówisz, że na tvp nie warto, to chyba będę kombinować z BBC :P

Pierwszy raz eurowizje oglądasz? zasady zawsze są takie same


@SwiatWedlugAndrzeja: nie są takie
  • Odpowiedz
@SwiatWedlugAndrzeja: bo to nielogiczne, żeby dać możliwość głosowania reszcie świata, która w ogóle nie bierze udziału w eurowizji i zabraniać głosowania krajom, których ta eurowizja jednak trochę bardziej dotyczy. Mogliby chociaż dać możliwość głosowania jako reszta świata. I na tym kończę, bo to nie dyskusja jak zaczynasz od obrażania ludzi
  • Odpowiedz
bo to nielogiczne, żeby dać możliwość głosowania reszcie świata, która w ogóle nie bierze udziału w eurowizji i zabraniać głosowania krajom, których ta eurowizja jednak trochę bardziej dotyczy.


@13czarnychkotow: Oczywiście, że jest logiczne. Gdyby konkurencja mogła głosować to istniałoby prawdopodobieństwo głosowania na przeciwników z którymi łatwiej wygrać finał.
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: podczas pocztowek sierockie nic ciekawego nie mówili, tylko jakieś bzdury typu ile razy dany kraj wygrał, żadnych ciekawostek o wykonawcach, chyba nawet nie przeczytali ulotek, które każda delegacja rozdała komentatorom, bo serio, takie kocopoły niestworzone wygadywali, jakby tych wykonawców pierwszy raz na oczy widzieli :/
a zagłuszali wszystkie możliwe rzeczy - intro, te skecze w czasie przerw, wywiady, zapowiedzi, recapy, jakby przez minutę nie mogli zamknąć jadaczki, i żeby
  • Odpowiedz
@rzep_psiego_ogona: to faktycznie beznadzieja. Myślałam, że powiedzą coś o ich hobby, widziałam że ktośtam jeździł na rolkach, czy Kaari wchodził do sauny i myślałam, że o tym opowiedzą. Ciekawe jak w innych krajach to wyglądało. Bo może nikt nie dostał scenariusza, bo się nie wyrobili czy coś xD ale to nawet jeśli, to można się przygotować wcześniej i poczytać o wykonawcach
  • Odpowiedz
@13czarnychkotow: na bank musieli dostać scenariusz, do tego w dniach koncertów maja przewidziane 1,5h konferencji tylko dla komentatorów, żeby zapoznać się ze wszystkim, i mają dostęp do któreś z prob generalnych (chyba tej dla jury, żeby zobaczyć jak to wszystko będzie wyglądać czasowo, mogą też wejść na konferencje prasowe z wykonawcami, albo pokręcić się po kulisach i pogadać z delegacjami...
Nawet jeśliby byli turbo leniwi, no to kurde siedzą budka
  • Odpowiedz