Wpis z mikrobloga

#csgo drugi dzień majora zakończony
Na plus:
- ENCE wyciąga mecz z FaZe ze stanu 0:1 na 2:1 i awansuje dalej z bilansem 3:0. Forma zespołu dychy rozłożyła się na całą drużynę, w FaZe momentami osamotniony był ropz
- rewelacyjny zorte, kolejny rosyjski talent, który jednak odnajduje się poza Faceitem i turniejami online co nie zawsze było oczywiste
- niestety świetny comeback NiPu na OG
- obudzenie się siuhego, a jego GamerLegion eliminuje z majora półfinalistę z Rio czyli MOUZ
- G2 może pokonać tylko same G2
- bardzo przyjemny komentarz Dumanowskiego, obawiałem się braku wiedzy, ale wszystko jest na tip top i widać + słychać swobodę w nowej dla siebie rzeczywistości
- wspomniałem o ropzie to z przegranych też dzisiaj warto docenić vsm i całe fluxo - pokazali, że w cale nie są tacy #!$%@?, ale Liquid jakimś cudem ten mecz przepchnęło

Na minus
- Monte poza pokonaniem fluxo nie odnajduje się na tym majorze tak jak na online
- Jerry to debil wypominający domniemany cheating kiedy on sam był w to zamieszany parę lat temu, w dodatku jest rosjaninem
- niestety kolejny przeciętny występ f1ka, jego OG wypuściło ogromną szansę na bilans 2:1
- Mongolz zawiodło w meczu który wydawał się dla nich okazją na win, lepszej mogą już nie mieć
- zagubione complexity, jak dzieci we mgle po terro na nuke'u
- Liquid które dalej gra fatalnie. Ich samych nawet gra nie cieszy, a radość po zwycięstwie była zerowa, mogliby się chociaż uśmiechnąć z powodu wyratowania wielu pickemów
- MOUZ od początku roku nic nie gra, strzelam, że wkrótce odejdzie dexter i spróbują wyciągnąć siuhego
  • 5
bardzo przyjemny komentarz Dumanowskiego, obawiałem się braku wiedzy, ale wszystko jest na tip top i widać + słychać swobodę w nowej dla siebie rzeczywistości


@vasos: to akurat kopiuj wklej z mojego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale spoko, dobra robota i tak ;) pozdr.